Προς το περιεχόμενο

Ο Θεός δουλεύει part-time στο stewmac.com...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι, δεν είμαι μεθυσμένος ούτε έφαγα βαριά... :lol:

 

Πως αλλιώς να εξηγήσω το ότι η παραγγελία μου από www.stewmac.com έφτασε ΧΤΕΣ στα χέρια μου ενώ την υπέβαλλα στις 27/12; Το ίδιο το site υποδεικνύει ως minimum χρόνο παράδοσης τις 2 εβδομάδες (με συμβατικό ταχυδρομείο).

 

Χώρια που, περιμένοντας στο γκισέ το δέμα και...την "λυπητερή", μου το φέρνει η υπάλληλος και μου λέει "Έιστε έτοιμος, καλή σας μέρα". Υπο μάλλης και τρεχάτος ο δικός σου. Ζήτω η συμπαθής τάξη των εκτελωνιστών :lol: !

 

Θέλω οδηγίες για να ανεβάσω φωτό μόλις η "μνηστή" μου φορέσει τα νέα της κοσμήματα παίδες.

 

Και βέβαια ευχαριστώ ξανά όσους βοήθησαν στο όλο θέμα. Πολύ με ξεψάρωσε η πρώτη μου on-line παραγγελία... :D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ζηλευω....εγω ακομα περιμενω μια αγορα απο Αμερικη με shipping date στις 15 Δεκεμβριου (αξιας 50$) και μια απο Rockinger 20 Δεκεμβριου.............οι ταχυδρομοι ειναι δημοσιοι υπαλληλοι? Παλι καλα που εχουν τη δικαιολογια του φορτου εργασιας λογω Χριστουγεννων.........

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ζηλευω....εγω ακομα περιμενω μια αγορα απο Αμερικη με shipping date στις 15 Δεκεμβριου (αξιας 50$) και μια απο Rockinger 20 Δεκεμβριου.............οι ταχυδρομοι ειναι δημοσιοι υπαλληλοι? Παλι καλα που εχουν τη δικαιολογια του φορτου εργασιας λογω Χριστουγεννων.........

 

Δείξε λίγη κατανόηση πέφτει και κομματάκι μακριά η Κέρκυρα :!:

Υπομονή.

Tigka metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΥΧΕΡΕ.

 

 

"Μπαμ" σφυριού σε δημοπρασία του eBay 14 Ιουλίου 2005, M-Audio Radium 61 + Yamaha FB-01 162 Euro...

 

Αποστολή 18 Ιουλίου 2005 (έχει και sticker πάνω στο πακέτο, έγκυρο)

 

Αφιξή στο ταχυδρομείο εδω δίπλα... 27 Δεκεμβρίου 2005... Χρέωση λυπητερής 71 Euro...

 

Tι να πω εγώ; :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορείς πες μας τί ήταν αυτά που πήρες, τί αξία είχαν και τί βάρος περίπου, γιατί στο stewmac βλέπω πάρα πολλά ενδιαφέροντα πράγματα και είμαι με το ποντίκι στο χέρι για παραγγελία.

Επίσης για μεταφορικά πόσα σε χρέωσαν?

Όχι τίποτε άλλο, αλλά όταν αγγλικό site δίνει μια γέφυρα 135€ και το stew τη δίνει 91$ είναι μεγάλη διαφορά... Και πόσα ακόμα βέβαια...

 

Ευχαριστώ!

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΥΧΕΡΕ.

 

 

"Μπαμ" σφυριού σε δημοπρασία του eBay 14 Ιουλίου 2005' date=' M-Audio Radium 61 + Yamaha FB-01 162 Euro...

 

Αποστολή 18 Ιουλίου 2005 (έχει και sticker πάνω στο πακέτο, έγκυρο)

 

Αφιξή στο ταχυδρομείο εδω δίπλα... 27 Δεκεμβρίου 2005... Χρέωση λυπητερής 71 Euro...

 

Tι να πω εγώ; :roll:[/quote']

 

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορείς πες μας τί ήταν αυτά που πήρες' date=' τί αξία είχαν και τί βάρος περίπου, γιατί στο stewmac βλέπω πάρα πολλά ενδιαφέροντα πράγματα και είμαι με το ποντίκι στο χέρι για παραγγελία.

Επίσης για μεταφορικά πόσα σε χρέωσαν?

Όχι τίποτε άλλο, αλλά όταν αγγλικό site δίνει μια γέφυρα 135€ και το stew τη δίνει 91$ είναι μεγάλη διαφορά... Και πόσα ακόμα βέβαια...

 

Ευχαριστώ![/quote']

 

Γέφυρα, 2 bone nuts, gotoh κλειδιά, ποτενσιόμετρα & bell knobs, switch.

 

Με ταχυδρομικά περί τα 12 ευρώ, βάρος μισό κιλό με τα χίλια ζορια και διαστάσεις 24x15x6, σύνολο εκατό ευρώ και κάτι ψιλά. Το θέμα τώρα είναι η ταρίφα του μάστορα...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ζηλευω....εγω ακομα περιμενω μια αγορα απο Αμερικη με shipping date στις 15 Δεκεμβριου (αξιας 50$) και μια απο Rockinger 20 Δεκεμβριου.............οι ταχυδρομοι ειναι δημοσιοι υπαλληλοι? Παλι καλα που εχουν τη δικαιολογια του φορτου εργασιας λογω Χριστουγεννων.........

 

απ οτι εμαθα,δεν ξερω αν ειναι ραδιο αρβυλα, οτιδηποτε στελνεται ελλαδα, μαζευεται στις κεντρικες αποθηκες στην αθηνα και μετα διανεμεται σε ολη την ελλαδα.εμενα απο rockinger για αθηνα, σταλθηκε πεμπτη και τριτη πρωι ειχα την κιθαρα στα χερια μου.

 

οποτε δειξε λιγη υπομονη :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου