Προς το περιεχόμενο

ενισχυτες με ψηφιακη επεξεργασια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί δεν παίρνεις έναν "απλό" φτηνό... και εφφέ στην πορεία?!

εχω βαρεθει να μαζευω πεταλια,για το μπασο μου εχω 5 πεταλακια και μετα απο κανα δυο χρονια πηρα ενα πολυεφφε που τα ειχε ολα,οποτε αφου μπορω να παρω ενισχυτη για την κιθαρα που να εχει και τα εφφε γιατι να μαζευω πεταλια που πιανουν και εξτρα χωρο !!! βεβαια η αισθηση και η βολικοτητα του πεταλιου ειναι διαφορετικη ...

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω έναν valvetronix και, παρότι τα εφέ τα βλέπω ως θετικό σημείο, σε  ΚΑΜΙΑ περίπτωση δεν πιστεύω πως μπορούν να υποκαταστήσουν μια πεταλιέρα ή μια σειρά πεταλιών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω έναν valvetronix και, παρότι τα εφέ τα βλέπω ως θετικό σημείο, σε  ΚΑΜΙΑ περίπτωση δεν πιστεύω πως μπορούν να υποκαταστήσουν μια πεταλιέρα ή μια σειρά πεταλιών

δεν εχεις αδικο αλλα ειναι καθαρα θεμα χρηματων και χωρου(σε λιγο δεν θα χωραω στο δωματιο απο τα μπασα,κιθαρες,ενισχυτες,πεταλια κλπ),οπως γραφω και πιο πανω αιναι αλλο πραγμα ο ενισχυτης να εχει τα εφφε πανω,και αλλο τα πεταλια ως ξεχωριστες μοναδες,αλλη λειτουργικοτητα,καταλαβαινεις πιστευω

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβαίνω, αλλά αν έχεις ήδη όπως λες το δωμάτιο γεμάτο με ενισχυτές και πετάλια μεταξύ άλλων, τι τον θές τον ΝΕΟ ενισχυτή;  ???

Εχω ενισχυτη μονο για το μπασο μου,και προσφατα αγορασα μια κιθαρα απο τις αγγελιες του φορουμ μια les paul,και θελω ενα ενισχυτη μικρων διαστασεων,εχω που εχω ανα καρο εφφε για το μπασο μην αγοραζω και για τη κιθαρα,γιαυτο ειπα να αγορασω ενα ενισχυτη που να εχει ηδη καποια εφφε.καταλαβαινεις πιστευω !!!

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι τώρα ήσουν σαφής

 

οι βασικές επιλογές σου είναι από Roland, Vox, Line6, ανάμεσα σ' αυτές θα βρεις πιθανότατα κάτι που να σου κάνει

 

κοίτα και αγγελίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι τώρα ήσουν σαφής

 

οι βασικές επιλογές σου είναι από Roland, Vox, Line6, ανάμεσα σ' αυτές θα βρεις πιθανότατα κάτι που να σου κάνει

 

κοίτα και αγγελίες...

ενοειται πως η πρωτη μου επιλογη ειναι αν βρω κατι στις αγγελιες του φορουμ,ετσι ισως περισεψουν και χρηματα απο αυτα που υπολογιζω να ψοδεψω ;D

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου