Προς το περιεχόμενο

Marshall 1959RR


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω τον εχω και ειναι πολυ δυνατος.ειχα παλιοτερα εναν πλεξι 50αρη και ηταν κι αυτος καλος αλλα οχι τοσο.το κακο ειναι οτι δεν εχεις το δευτερο καναλι οπως σε καθε πλεξι γιατι το εχει αντικαταστησει το randy καναλι.

οποτε δεν μπορεις να ενωσεις τα 2 καναλια.εγω τον πηρα λογω σπανιοτητας και λογω αρρωστιας με τον randy.φυσικα ο ηχος του ραντι δεν παιζει γιατι χρειαζεσαι και αλλα πραγματα οπως mxr plus,eq,δαχτυλα κλπ

 

με αλλα λογια δεν εχει νοημα να τον παρεις.το cascade mode ειναι απλα ενας πλεξι με ενα πεταλακι μπροστα και τιποτα αλλο.

 

αυτο που με εκνευριζει ειναι οτι δεν μπορω να παρω καθαρο ηχο ακομα και πολυ χαμηλα με hotplate. βρωμιζει.ολα με το volume της κιθαρας τα κανεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφέρθηκα στην τοπολογια του κυκλώματος. Ο 2203 εχει και αλλες αλλαγες ως προς τον 1959 αλλά κατα βάση η κύρια διαφορά τους είναι αυτό το one wire mod, το οποίο δεν εχει καμμια σχεση με πλεξι με πεταλακι απο μπροστα (σαν κυκλωμα παλι).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου