Προς το περιεχόμενο

στουντιο με stage piano, γενικα βαρυκεντρισμενο κλαβιε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα, επειδη τα περισσοτερα στουντιο δεν εχουν ιστοσελιδα για να δω τον εξοπλισμο τους, και πριν αρχισω τα τηλεφωνα, θα ηθελα τη βοηθεια σας

ειμαστε μπαντα με 4 μελη, κιθαρα, πιανο-συνθ, μπασο, ντραμς και ψαχνουμε στουντιο με καποιο stage piano, ή στη χειροτερη midi με ημιβαρυκεντρισμενα πληκτρα (το εχουμε δοκιμασει παλαιοτερα και μας κανει) σε χαλανδρι, χολαργο, αγ. παρασκευη ή στις γυρω περιοχες

οποιος γνωριζει καποιο ας απαντησει  8)

 

ευχαριστω

δημητρης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Να πετάξω μια ιδέα/ερώτηση; Γιατί δεν αγοράζει ο πληκτράς σας ένα Digital Piano (πχ Casion Privia PX 130), γύρω στα 500 ευρώ να το έχει μια ζωή; Μάλιστα να πάρει το προηγούμενο μοντέλο (PX 120, 1-2 χρόνια πιο παλιό) μπορεί να το βρει φθηνότερα.

 

Κατα τα άλλα, στο στούντιό μου έχω digital piano, αλλά βέβαια ούτε ντράμς, ούτε τίποτε άλλο που να σας κάνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, επειδη τα περισσοτερα στουντιο δεν εχουν ιστοσελιδα για να δω τον εξοπλισμο τους

ευχαριστω

δημητρης

 

Εδω θα βρεις πολλα στουντιο και μερικα εχουν και ιστοσελιδα

 

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=el&msa=0&msid=112326357501383750988.0004438787ea12a41d049&om=1&ll=38.017804,23.822479&spn=0.286705,0.615234&z=11

 

 

Νικος

Recording and Rehearsal Studio

www.fabricaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πετάξω μια ιδέα/ερώτηση; Γιατί δεν αγοράζει ο πληκτράς σας ένα Digital Piano (πχ Casion Privia PX 130), γύρω στα 500 ευρώ να το έχει μια ζωή; Μάλιστα να πάρει το προηγούμενο μοντέλο (PX 120, 1-2 χρόνια πιο παλιό) μπορεί να το βρει φθηνότερα.

 

Κατα τα άλλα, στο στούντιό μου έχω digital piano, αλλά βέβαια ούτε ντράμς, ούτε τίποτε άλλο που να σας κάνει...

 

έχει το rd700gx αλλα ζυγιζει 25 κιλα, και θελουμε να αποφυγουμε το κουβαλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

έχει το rd700gx αλλα ζυγιζει 25 κιλα, και θελουμε να αποφυγουμε το κουβαλημα

Σωστά... εγώ, ο άνθρωπος με το αυτοκίνητο, δεν το πολυσκέφτομαι αυτό...  :-[
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου