Προς το περιεχόμενο

Αλαγη τάστων (ισως και inlays)! πού; πόσο; αξίζει;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκανα λοιπον πριν μερικους μηνες μια ανταλλαγη μεσο noiz!Δυστηχως ο τυπος που μου εδωσε την κι8αρα,αν και τον ρωτησα μου εκρυψε το γεγονος οτι τα ταστα ειχαν ειδει φαγωθει απο service!(η κι8αρα τριζει και τα σηκωματα ακουγονται σχεδον απαισια....για να μην μιλησω για την "ενοχλητικη" αισθηση που σου δινει)Επειδη ομως η κιθαρα με βολεψε και μου αρεσε πολυ θελω να την αναβαθμισω και να την κρατησω!Αρχικα 8ελω να την παω για αλλαγη ταστων ισως και inlays!Ειμαι κοντα Θεσαλλονικη οποτε και θα καταφυγω εκει!Που να την δωσω ομως?Ριχαρδο?Ποσο θα κοστισει?Πανω απο 100 ευρω για τα ταστα?(για inlays δεν ενδιαφερομαι τοσο)θα αφησει σημαδια?Μηπως θα γινει ζημια?Τι ταστα να επιλεξω?Πολλα τα ερωτηματα αλλα ελπιζω πως θα με βοηθησετε!

Ξερω πως η αγορα εξολοκληρου ταστιερας 8α μου ερχοταν καλυτερα αλλα λογο του οτι ειναι cort δυσκολευομαι να βρω !

 

επισης θελω να αλλαξω και κλειδια!αν καποιος εχει να μου προτεινει κατι και να μου στειλει και καποιο link θα ημουν ευγνωμων!

 

Ευχαριστω πολυ!

Life's too short to cry long enought to try...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες αργότερα...

γεια σου φιλε .. εγω θα σου προτεινα να πας στον Παναγιωτη Λαμπη αφου εισαι κι απο σαλονικη  ( για info, google is your friend )ειναι πολυ καλος αλλαξε ταστα σε κιθαρα φιλου και δεν εκανε ουτε ενα σημαδι :) και η τιμη του ηταν κατω απο το κατοσταρικο :) τωρα για μεγεθος ταστων και κλειδια δν ξερω ας απαντησουν οι ειδικοτεροι

 

Υ.Γ ουδεμια σχεση εχω με τον Παναγιωτη Λαμπη ( προς αποφυγη...)

How blue can you get?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου