Προς το περιεχόμενο

Eric Johnson Fender Stratocaster (rosewood neck)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις με πήρε η standart 89' και μου είπε ότι όταν μεγαλώσει θέλει να γίνει EJ...

 

Και μια και τους ανέφερε:

http://www.youtube.com/watch?v=7G2_PTqXPJo

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την συγκεκριμενη κιθαρα την ζαχαρωνα καιρο και προσφατα την πηρε φιλος κιθαριστας και συμφορουμιτης.  Η κιθαρα απλα τα σπαει , σπερνει μαμει και ολα τα καλα....

Το feeling & modjo (που λεν και στο χωριο μ) και ο ηχος ειναι αψογα !!

Το binding ειναι πανεμορφο απο κοντα και προσωπικα δε με χαλαει καθολου.

Οπου την βρειτε τσεκαρετε την και καντε τις σχετικες οικονομιες ...... χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

VAG περι ορεξεως κολοκυθοπιτα...

Εμενα ας πουμε  αισθητικα και μονο, μια απο τις ελαχιστες strat που μου αρεσουν με''σκουρο'' μπρατσο  ειναι η S.R.V signature κι αυτο επειδη  δεν ειναι rosewood .Παντα προτιμουσα τα maple .Το ιδιο ισχυει  και για το binding.Για καποιο λογο μου καθεται στο στομαχι...

Γι αυτο αλλωστε υπαρχει και μεγαλη ποικιλια για να διαθετουμε τα...πολλα λεφτα που μας περισευουνε! ;D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου Πανο ....απο ορεξη εχουμε οσο δεν παει ... και σωστοτατα οτι μας αρεσει το τσιμπαμε....

Σιγουρα το binding εχει θεμα με αρκετο κοσμο και ειναι θεμα καθαρα προσωπικης αποψης αλλα σαν συνολο η κιθαρα ειναι ποοολυ καλη,  εκει εστιαζω περισσοτερο .....(μπαη δε γουεη maple ρουλζ)

Τα λεφτα που μας περισευουν τα ριχνουμε σε gasατες επενδυσεις χαχαχαχαχα (για τα παιδια μας ρε φιλε οοοταν θα γινουν συλλεκτικες οι κιθαρες του 2000  :P :P :P ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου