Προς το περιεχόμενο

teleCOWster No2


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eπειδή ο BoogieMan είναι εξαφανισμένος (και δεν απαντά και σε pms)...επαναφέρω το συγκεκριμένο θέμα

http://www.noiz.gr/index.php?topic=172984.0

γιατί χρειάζομαι ένα τέτοιο μικρό κομμάτι δέρμα για να φτιάξω ένα pickguard για Τelecaster.

(κατά προτίμηση ασπρο μαύρο, άσπρο καφέ με βούλες!!!)

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ?...για να μην αγοράζω ολόκληρο ζώο από τον Ιμπέη...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν βρίσκεται κάτι τέτοιο σε κατάστημα με υφάσματα (που να έχει μια αξιοπρεπη ποικιλία);

Θέλω δέρμα...με τρίχες...αλλιώς θα είχα τυπώσει ένα και θα είχα καθαρίσει :'(

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατάλαβα αυτό. Σε καταστήματα με υφάσματα έχει κ κομμάτια δέρμα, γούνες κτλ.

Αρκεί να έχει καλή ποικιλία.

Στην Αθήνα δεν έχω ιδέα που έχει υφασματάδικα. Σε συνοικιακά προφανώς έχει εκλείψει το είδος μιας και κανείς δε ράβει πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κυκλοφορει και σε χαλί...το χω δει σε εκθεσεις και ειχα αγορασει καποτε ενα για μια κοπελα.τσεκαρε το σε εκθεσεις χαλιων.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κυκλοφορει και σε χαλί...το χω δει σε εκθεσεις και ειχα αγορασει καποτε ενα για μια κοπελα.τσεκαρε το σε εκθεσεις χαλιων.

Eίπαμε...ένα κομματάκι θέλω...εάν είναι να αγοράσω χαλί για να το κόψω...αγοράζω το ζώο ολόκληρο

http://cgi.ebay.com/New-COWHIDE-RUG-COWSKIN-COW-HIDE-SKIN-LEATHER-bull-B90-/350360908588?cmd=ViewItem&pt=US_Contemporary_Rugs_Carpets&hash=item519323332c

 

 

 

 

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μια εκπομπή για διακόσμηση που είχα δει(μαζί με την κοπέλα μου-προς αποφυγή παρεξηγήσεων :P)στην TV,ο τυπάς πήγε σε ένα κατάστημα που κατασκευάζει αμπαζούρ στην Αθήνα(είμαι από Θεσ/νίκη,αλλά τον αναφέραν σαν να είναι γνωστός κάτω)και είχα προσέξει πως είχε τεράστια ποικιλία από υφάσματα/δέρματα και άλλα συναφή(λεοπαρδαλέ,τιγρέ,αγελαδέ κτλ)...Τσέκαρέ το,αν νομίζεις πως θα σε εξυπηρετήσει στο project σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κομματια ειναι Μαραθε./.οχι ολοκληρο τετραγωνικο...ουτε για ολο το σαλονι..

Δεν βοηθάς έτσι...εάν δεν ξέρεις κάπου συγκεκριμένα...αλλιώς έχω λύση ;)

Πάρε το ζώο, κόψε το κομμάτι κ το υπόλοιπο κάνε το χαλί ;D ;D

και χαλί δεν θα το κάνω αλλά καμμιά 20ριά pickguards για να σας μοιράσω ;D ;D

 

ο τυπάς πήγε σε ένα κατάστημα που κατασκευάζει αμπαζούρ στην Αθήνα...Τσέκαρέ το,αν νομίζεις πως θα σε εξυπηρετήσει στο project σου..

Προφανώς και με ενδιαφέρει, αρκεί να μην πάρω σβάρνα όλα τα μαγαζιά που φτιάχνουν αμπαζούρ...αλλιώς πιό φτηνα έρχεται ο Ιμπέης...αυτό θέλω να πώ τόση ώρα

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου