Προς το περιεχόμενο

Με το φώς της Αυγής σου


Zaranis Petros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίοι στίχοι και μουσική! Η κοπέλα το είπε όμορφα, με συναίσθημα (μου άρεσε και η χροιά της). Μπράβο της πάντως, είναι δύσκολα αυτά τα κομμάτια! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πέτρο γεια σου

Πάρα πολύ ωραίο τραγούδι.

Να σε ρωτήσω έχεις κάποια σχέση με τον Ross D.

Σε ευχαριστώ κατ'αρχήν για τα καλά σου λόγια για το τραγούδι μου

Τον Ross Daily τον εκτιμώ σαν μουσικό, αλλά δεν έτυχε ποτέ να τον γνωρίσω από κοντά.

Μουσικός - Οργανοποιός http://www.p-zaranis.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ κατ'αρχήν για τα καλά σου λόγια για το τραγούδι μου

Τον Ross Daily τον εκτιμώ σαν μουσικό, αλλά δεν έτυχε ποτέ να τον γνωρίσω από κοντά.

 

Έχεις απευθυνθεί καθόλου στο Β. Ρακοπουλο για τα όργανα σου .Αυτός πάντα ενδιαφέρεται για κατι διαφορετικό στις κιθάρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...

Πολύ όμορφη δουλειά και πολύ ταιριαστή η φωνή της κοπέλλας που το ερμηνεύει. Αυτή η δουλειά υπάρχει σε κάποιο δίσκο/cd;  Ελπίζω να ακούσουμε περισσότερα σύντομα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έξοχο. Ελάχιστα ''φεύγει'' απο τις μελωδικές γραμμές η τραγουδίστρια το οποίο δεν με εμπόδισε να το ακούσω και 3η φορά. Και θα το ξανακούσω.

Με πήγατε σε ενορχήστρωση απο δισκογραφία του Ορφέα Περίδη/Καλή σου μέρα αν ξυπνάς.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ όμορφη δουλειά και πολύ ταιριαστή η φωνή της κοπέλλας που το ερμηνεύει. Αυτή η δουλειά υπάρχει σε κάποιο δίσκο/cd;  Ελπίζω να ακούσουμε περισσότερα σύντομα :-)

 

Ειναι όντως φοβερό αυτό το τραγούδι, και είναι τόσο μικρό...

Εμένα ο Πέτρος μου είχε πει (ειμαι πελάτης του στο οργανοποιείο) ότι ετοιμαζει δίσκο μες τον Χειμώνα καθως και εμφανίσεις σε μουσικές σκηνές, τα κομμάτια πάντως μεχρι να βγει ο δίσκος τα έχει ελεύθερα στην Σελίδα του http://www.p-zaranis.gr

Rock is deader than dead - Shock is all in your head

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπεροχο!! Και νομιζω οτι η κοπελα τονικα παταει παρα πολυ καλα! Μπραβο, μας ταξιδεψατε...Οσο ροκαδες κι αν ειμαστε οι περισσοτεροι στο νοιζ, νομιζω οτι αυτα τα ακουσματα υπαρχουν στα γονιδια μας πολυ περισσοτερο απο το ροκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπεροχο!! Και νομιζω οτι η κοπελα τονικα παταει παρα πολυ καλα! Μπραβο, μας ταξιδεψατε...Οσο ροκαδες κι αν ειμαστε οι περισσοτεροι στο νοιζ, νομιζω οτι αυτα τα ακουσματα υπαρχουν στα γονιδια μας πολυ περισσοτερο απο το ροκ...

 

Συνονόματε φίλε JimmyPap νομίζω ότι έχουν εξομαλυνθει οι διαφορές μεταξύ των ειδών, όσο αφορά και στους συνθέτες και στους ακροατές (εμένα μου αρέσει πολύ ο Nick Cave π.χ.), το άλλο κομμάτι που έχει βάλει εδώ ο Πέτρος http://www.noiz.gr/index.php?topic=179224.0 μπορει να χαρακτηριστεί σαν Λυρική Rock Μπαλλάντα

Ακου καλύτερα το Link με το mp3, στο video χάνει

Rock is deader than dead - Shock is all in your head

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου