Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση marshall special rocket


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα φιλου μου.....θελω βοηθεια σε ενα δειλημα μου...!!! λοιπον....εχω μια κιθαριτσα απο σετακι της marhall

 

http://www.musica.gr/pegasus/h002/showproduct.php?code=6000657&pcode=H002_I006000657&ref=bestprice

 

αυτη......σκευτομαι για μια μικρη αναβαθμισουλα...μαγνητες και τα ''ρευματα'' ας το πουμε του..ειναι ενταξει κιθαριτσα για απλες κατασταεις(αν και θελω καλυτερες καταστασεις αλλα δν υπαρχουν €€€) αξιζει ή θα πανε στραφη τα λεφτα ...??? και σε reviews παει πολυ καλα

http://reviews.harmony-central.com/reviews/Guitar/product/Marshall/Rocket+Special/10/2

 

για μαγνητες ελεγε seymour duncan

(παιρνει εναν διπλο και δυο μονους...) ΑΚΟΥΩ ΑΠΟΨΕΙΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ...!!!  :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΧΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΜΑΡΚΕΣ(ΟΧΙ ΣΚΑΡΤΕΣ...)

ΘΕΛΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ CLASSIC ROCK (ANGUS YOUNG/BLACK SABBATH/DEEP PURPLE/LITA FORD(ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΜΕ ΣΕ ΨΙΛΟ ΜΕΤΑΛ ΕΚΕΙ) / ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ :) :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Κάποιες κιθάρες χαμηλού κόστους παίζουν καλά ως έχουν κια δεν αξίζει να προσθέσεις ούτε ένα ευρώ παραπάνω. Δηλαδή είναι συναρμολογημένες από φτηνά υλικά αλλά παίζουν ωραία. Ενα καλό σέταπ είναι η καλύτερη αναβάθμιση που θα τους κάνεις. Οταν η κιθάρα δεν κοστίζει όσο ένα σετ μαγνητών που ψάχνεις, είναι κακή τακτική να επενδύεις σε αυτό το όργανο.

Παρα ταύτα ο RayDTutto σου πρότεινε κάποιους, πάνω στη λογική που έθεσες και πιστεύεις ότι δεν βοηθήθηκες. Αν θες να πετάξεις τα λεφτά που δεν έχεις, πάρε και επίχρυσους αφού το διάβασες κάπου αλλού.

Προσωπικά σου συστήνω να μαζέψεις χρήματα για μια καλύτερη κιθάρα που θα τα έχει όλα έτοιμα, για όταν θα παίζεις και καλύτερα και θα καταλαβαίνεις και τη διαφορά.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν εννουσα πως δεν με βοηθησε σε θεμα γνωσης.....δν με βοηθησε σε θεμα επιλογης...ενα παλικαρακι απο δω απο τα μερη μου που ασχολειται μου προτεινε αμα θελω να βαλω τους seymour douncan οσο αναφορα τ μοντελο θ τ βρουμε...!! ετσι ειπε..!! και απλα ζητησα γνωμες και αποψει για τον ΑΝ τελικα αποφασισω να την φτιαξω ΤΙ να βαλω....και ΤΙ να αλλαξω...!!! αυτο ζητησα εγω...το παλικαρι RayDTutto καλα εκανε με το λινκ π εβαλεε ;) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου