Προς το περιεχόμενο

αξιολόγηση απαντήσεων σε thread


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πως θα σας φαινόταν να υπήρχε μια θετική-αρνητική αξιολόγιση όπως και στο youtube

κάτω από κάθε απάντηση σε κάθε θέμα?

έτσι ώστε να αποφεύγονται τα μακροσκελή thread  με τα ''συμφωνώ'' ''+1''  ''+10000''

κ.λ.π.

επήσεις θα βοηθούσε αρκετά στην αξιολόγηση των απαντήσεων και των μελλόν

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θές να βάλεις τους modulators στην διαδικασία να λύνουν διαφορές του στύλ "Ο Χ μου έβαλε αρνητική αξιολόγηση. Γιατί;" ή "Δεν ξέρω τι έχει ο Χ μαζί μου και συνέχεια με βαθμολογεί αρνητικά". Θες να δώθει η ευκαιρία στον κακό, χαζό και εμπαθή Έλληνα να δείξει τον "καλό" του εαυτό; Να λείπει, άστο, πιο πολύ κακό θα έκανε παρά καλό.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θές να βάλεις τους modulators στην διαδικασία να λύνουν διαφορές του στύλ "Ο Χ μου έβαλε αρνητική αξιολόγηση. Γιατί;" ή "Δεν ξέρω τι έχει ο Χ μαζί μου και συνέχεια με βαθμολογεί αρνητικά". Θες να δώθει η ευκαιρία στον κακό, χαζό και εμπαθή Έλληνα να δείξει τον "καλό" του εαυτό; Να λείπει, άστο, πιο πολύ κακό θα έκανε παρά καλό.

 

εγω παντως αν υπηρχε η αξιολογηση, αυτο το ποστ θα το ''βαθμολογουσα'' θετικα! ;D ;D ;D

 

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θές να βάλεις τους modulators στην διαδικασία να λύνουν διαφορές του στύλ "Ο Χ μου έβαλε αρνητική αξιολόγηση. Γιατί;" ή "Δεν ξέρω τι έχει ο Χ μαζί μου και συνέχεια με βαθμολογεί αρνητικά". Θες να δώθει η ευκαιρία στον κακό, χαζό και εμπαθή Έλληνα να δείξει τον "καλό" του εαυτό; Να λείπει, άστο, πιο πολύ κακό θα έκανε παρά καλό.

 

+1000

 

Το μόνο που θα μπορούσε να λειτουργήσει, θα ήταν ένα ένα κουμπί για θετική μόνο αξιολόγηση (του τύπου "χρήσιμο post") και αυτό μόνο και μόνο για ενημέρωση των mods για το τι θεωρεί καλό post ο λαός του noiz.

 

Αλλά και αυτό γίνεται ήδη κατά κάποιο τρόπο, από τα post-απαντήσεις που βλέπουμε σε κάθε πραγματικά αξιόλογη δημοσίευση. Δεν χρειάζεται να γίνεται και δημοψήφισμα.

 

Όσο για την "αρνητική" αξιολόγηση, αν κάποιο post είναι καταχρηστικό μπορεί κάποιος να το αναφέρει στον συντονιστή από την αντίστοιχη επιλογή.

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο για την "αρνητική" αξιολόγηση, αν κάποιο post είναι καταχρηστικό μπορεί κάποιος να το αναφέρει στον συντονιστή από την αντίστοιχη επιλογή.

εγω δεν εχω σαφη εικονα του τι κανει αυτο το ''αναφορα στον συντονιστη''.

δεν το εχω χρησιμοποιησει ποτε, αλλα τι γινεται αμα το πατησεις?

παει ενα πιεμ στον γιαμεθ που λεει ξερω γω, ''ο χρηστης ταδε ενοχληθηκε απο αυτη τη δημοσιευση''?

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν εχω σαφη εικονα του τι κανει αυτο το ''αναφορα στον συντονιστη''.

δεν το εχω χρησιμοποιησει ποτε, αλλα τι γινεται αμα το πατησεις?

παει ενα πιεμ στον γιαμεθ που λεει ξερω γω, ''ο χρηστης ταδε ενοχληθηκε απο αυτη τη δημοσιευση''?

Πάει email, και γνωστοποιεί το επίμαχο ποστ με το mail σου, το οποίο μπορούν να δουν moderators (και δεν είμαι και σίγουρη αν και οι 4 μπορούν ή έχουν οριστεί ένας δυο) και ο admin και βάζεις και ένα επεξηγηματικό κείμενο αν θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α, οκ! :)

δηλάδη σαν να λεμε, κανουμε μια αναφορα σε περιπτωση που δεν το εχει δει καποιος απο τους μοντς για τακτοποιησει καποιο θεμα!

οποτε γιατι να μπαινεις σε καυγαδες με το καθε μελος και απλα να μην κανεις την αναφορα?

 

εκανες και το ορθογραφικο σου!

μεγαλη μερα για το νοιζ....! :)

 

και κατι παλι ελαφρως οφ τοπικ, γιατι σε καποια ποστς, κατω δεξια διπλα στο ''αναφορα στον συντονιστη'' εχει ενα ''καταγραφηκε'' η μια αιπι?

μαλλον καταλαβα τι γινεται!

βλακεια ειπα παλι! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε γιατι να μπαινεις σε καυγαδες με το καθε μελος και απλα να μην κανεις την αναφορα?

Έλα ντε :P

 

εκανες και το ορθογραφικο σου!

μεγαλη μερα για το νοιζ....! :)

Εμένα λες; Δεν είναι το 1ο μου, αλλά οκ... (που είναι το ψάχνω κ χάθηκα... nevermind το βρηκα, το έφτιαξα :P)

 

και κατι παλι ελαφρως οφ τοπικ, γιατι σε καποια ποστς, κατω δεξια διπλα στο ''αναφορα στον συντονιστη'' εχει ενα ''καταγραφηκε'' η μια αιπι?

Απλά υπενθυμίζει ότι κάθε ποστ που κάνεις συνδέεται με το ip του υπολογιστή από το οποίο το κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε άσχετο με μουσική φόρουμ όπου αυτό εφαρμόστηκε πριν 2 χρονια περίπου, κατέληγε ο Χ να βλέπει ποστ του Ψ τον οποίο αντιπαθούσε, και έσπευδε να βάλει μείον στο ποστ του Ψ, απλά γιατί αντιπαθούσε τον Ψ, και όχι για ο,τιδήποτε είχε να κάνει με το ποστ το ίδιο

 

και φυσικά η πρακτική αυτή εγκαταλείφθηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου