Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση του προφίλ μελών του noiz


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να ρωτήσω,αν η αναζήτηση μελών έχει πάψει να υφίσταται ως λειτουργία και αυτό,γιατί πολλά μέλη στις αγγελίες τους αναφέρουν να τσεκάρουμε τις θετικές τους αξιολογήσεις και δε βρίσκω άλλο τρόπο να τους εντοπίζω,εκτός αν θυμάμαι κάποιο από τα θέματα που έχουν συμμετάσχει στο παρελθόν.

Κάνω κάτι λάθος ή υπάρχει η δυνατότητα αναζήτησης του προφίλ ενός μέλους και δεν το έχω προσέξει?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λοιπον, εγω παω στην αναζητηση, στο "Αναζητηση για:" βαζω απλα το γραμμα "α"

και στο "ανα χρηστη" το ονομα του χρηστη που ψαχνω πχ spiros69

 

Και βουαλα!

 

Bεβαια αν ο χρηστης εχει 0 posts τοτε δεν δουλευει το συστημα

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, εγω παω στην αναζητηση, στο "Αναζητηση για:" βαζω απλα το γραμμα "α"

και στο "ανα χρηστη" το ονομα του χρηστη που ψαχνω πχ spiros69

Και βουαλα!

Σωστός,αλλά..

Bεβαια αν ο χρηστης εχει 0 posts τοτε δεν δουλευει το συστημα

..σε αυτήν την περίπτωση τί γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bεβαια αν ο χρηστης εχει 0 posts τοτε δεν δουλευει το συστημα

Στην περιπτωση αυτη μιλαμε για "εμπορα" και αποφευγω τις συναλλαγες

 

Δεν είναι απαραίτητα δεδομένο αυτό.

Υπάρχει πάρα πολύς κόσμος που απλά μπαίνει εδώ για τις αγγελίες και δεν γράφει ποτέ.

 

Δεν ξέρω κ εμένα με δυσκολεύει το θέμα αξιολογήσεις και αγγελίες. Δεν υπάρχει νόημα να είναι στο φόρουμ και όχι στο σύστημα αγγελιών.

 

Πάντως το θέμα αγγελίες-αξιολογήσεις συζητείται συνέχεια, και υπάρχει ακόμα διαδικασία διόρθωσης του χώρου οπότε δυστυχώς υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι απαραίτητα δεδομένο αυτό.

Υπάρχει πάρα πολύς κόσμος που απλά μπαίνει εδώ για τις αγγελίες και δεν γράφει ποτέ.

Ναι,το γνωρίζω,αλλά καλά είναι να είμαστε λίγο υποψιασμένοι.

Πάντως το θέμα αγγελίες-αξιολογήσεις συζητείται συνέχεια, και υπάρχει ακόμα διαδικασία διόρθωσης του χώρου οπότε δυστυχώς υπομονή.

Βασικά,η ερώτησή μου δεν έχει να κάνει άμεσα με τις αξιολογήσεις,όσο με την εύρεση του προφίλ κάποιου μέλους.Ο τρόπος που προτείνει ο Stinky είναι αποτελεσματικός,αλλά όχι 100%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το θέμα αγγελίες-αξιολογήσεις συζητείται συνέχεια, και υπάρχει ακόμα διαδικασία διόρθωσης του χώρου οπότε δυστυχώς υπομονή.

 

Δεν υπαρχει καλυτερος τροπος να αξιολογησεις μια αγγελια απ'το να πας να δεις το προιον απο κοντα :) τωρα αν ειναι απο αλλη πολη ειναι ρισκο οσες συναλλαγες και να εχει κανει καποιος, οσα θετικα σχολια και να εχει. Τωρα αν μιλαμε για μικροποσα δεν πιστευω οτι υπαρχει μεγαλο θεμα. Αν ειναι κατι ακριβο παντως δεν θα το διακινδυνευα. 

Απλα πιστευω οτι ακομα και την αξιολογηση δεν θα πρεπει να την εμπιστευομαστε τυφλα, τουλαχιστον οταν μπορουμε να την αξιολογησουμε και μονοι μας.

www.myspace.com/thepuzzle4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου