Προς το περιεχόμενο

Vintage 80's Super Strats Teaser Thread 2


anjelinio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

stinky φοβερη κιθαρα,ειδικα το graphic ειναι ολα τα λεφτα.....αν μας βαλεις κ κανα βιντεακι να παιζεις με αυτην,να την ακουσουμε λιγο θα ειναι ακομη καλυτερα!!

Scofield εχω ηδη ανεβασει 2 μικρα βιντεακια!

http://www.youtube.com/watch?v=2lwijJcnAEc

 

Stagemaster, το καλοκαιρι με κοβω να χτυπαω JS την εχω αχτι ρε φιλε! Ειναι πανεμορφη!

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 710
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Scofield εχω ηδη ανεβασει 2 μικρα βιντεακια!

http://www.youtube.com/watch?v=2lwijJcnAEc

 

Stagemaster, το καλοκαιρι με κοβω να χτυπαω JS την εχω αχτι ρε φιλε! Ειναι πανεμορφη!

ωραιος βρε φιλε μπραβο,ειδικα για europe που τους εχω κ αδυναμια....ωραια κ η μπλουζα ratt...

η js οντως ειναι πανεμορφη συχνα πυκνα πετυχαινω να πωλειται κ στο ιντερνετ,μαλιστα τις προαλλες καποιος πουλουσε την πρωτη εκδοση του sambora...stagemaster βαλε κανενα βιντεο με την jstar να γουσταρουμε..... ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aλεξη(StageStar) χαρηκα που σε ακουσα(διαβασα) φιλε,ολα καλα ελπιζω ε?  :)

 

Τακη εισαι γιγαντας (bow) ...Aντε να μην ριξω παλι το βιντεακι που εχει ανεβασει ο Μανιατης να τα σπασουμε ολα..  :D

 

Ωραια βιντεακια Κωστα  8)

 

Scofield ο Harry(Tommy Guitars) εχει καμια δεκαρια παλιες Japanese Samboras,στειλτου μην εαν ενδιαφερεσαι,ειναι εξαιρετικος τυπος.

 

Πανο που μενεις ρε φιλε? Εχω απ'ολα,οποτε θες ριξε μην να τους μαζεψω καπου να τα σπασουμε  :)

 

Alex την εχεις δει αυτη?

DSC02757.jpg

 

DSC02737.jpg

 

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες δεν υπάρχει κάνας drummer, μπασίστας, πληκτράς κτλ να συναντηθούμε να δούμε τα όργανα και να παίξουμε κανά κομμάτι;;;

Παρων !

Πληκτρα :)

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανο που μενεις ρε φιλε? Εχω απ'ολα,οποτε θες ριξε μην να τους μαζεψω καπου να τα σπασουμε  :)

 

Piraeus mate. Eντός Αττικής να βρεθούμε και είμαι ok ;-)

...When i got the music i gotta place to go...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα ΟΚ Κωστα,να'σαι καλα φιλος.Δεν ειχα δει οτι πηρες Sustainer και holo με claw inlays κιολας,μπραβο και μεγειες φοβερη ειναι,να μου τη δανεισεις για κανα live να στραβωθουνε απ'τα χρωματα ολοι! ;D ;D ;D

Αμα σου'ρθει καμια αναποδη ποτε να τη δωσεις ριξε συρμα. ;)

Και JS βλεπω πηρες,και '84,τι εγινε ξεκινησες και δεν εχεις σταματημο ε;Μεγαλη λατρεια και χοντρο κολλημα τα Κραμερονια!

 

Ευχαριστω και τα υπολοιπα παιδια για τα καλα τους λογια,δεν εχω βιντεακι προς το παρων με την JS αλλα συντομα θα φτιαξω ενα να ανεβασω,be on standby mode.

Μακαρι να μπορουσαμε να βρεθουμε απο κοντα ολοι,αν κατεβω καμια φορα απο Γιαννενα που ειμαι μονιμα θα ειδοποιησω να τα πουμε.

ericsonCard_586.JPG.9de3f31daefd5d7084288e3c4bf07278.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου