Προς το περιεχόμενο

pearl p-902


takis93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σε ολους ;).εχω εδω και καιρο ενα προβλημα με το διπεταλο της pearl.πριν το παρω επαιζα με ενα απλο της fame(απο musicstore)και ηταν ενα ωραιο πεταλι για αρχη.τωρα ομως που πηρα το διπεταλο αυτο ειναι πολυ βαρυ στο ποδι μου.εχω την αισθηση οτι ειναι πολυ πιο βαρυ και δυσκολο στο κοπανημα σε σχεση με το πεταλι της fame.με προβληματιζει αυτο γιατι καθηστερει την αναπτυξη μου.αν μπορειται πεστε καμια ιδεα για να γινει πιο ελαφρυ ::).ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε να κανεις διαφορες ρυθμισεις στα ελατηρια ωστε να βρεις μια καλυτερη ισοροπια και δες αν στο συγκεκριμενο πεταλι ρυθμιζετε με μια βιδα το foot plate ως προ τον διαμηκη αξονα ετσι ωστε σε συνδυασμο με τη ρυθμιση του ελατηριου να νιωσεις ποτε θα γινει ελαφρυτερο για να βρεις το συνδυασμο που σε βολευει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα τα πεταλια της pearl είναι ''απτη μανα τους'' βαρούτσικα αλλα με λίγο πειραγμα θα το φερεις στα μετρα σου...εγω επαιζα 4 χρονια με dw 9002 και τωρα πήρα το demon drive, ε οσο καλό και να ειναι δε το εχω συνηθίσει στο 100%

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου