Προς το περιεχόμενο

Ozzy Νέο Αλμπουμ - Scream.


santorope

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια από τα ίδια μου φάνηκε, και είναι κρίμα που δεν άφησαν τον φίλτατο Gus G να συμμετάσχει περισσότερο στο δημιουργικό κομμάτι. Έχει ίσως 1-2 καλά κομμάτια, αλλά δεν διαφοροποιείται από τις μετριότητες που "βγάζει" ο Ozzy τα τελευταία χρόνια.

 

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα δεν θα το ακουσω δευτερη φορα. ;)

 

και η πρωτη πολυ ηταν......

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φανηκε πως επαναλαμβανοταν σε καποια κομματια, και κατα την γνωμη μου κριμα που εδιωξε ο ozzy τον zakk, αν και τωρα που λοιπει, ο gus g μου φανηκε πως παει να τον "μιμηθει" καπως, για παραδειγμα το suck a soul μου φενετε ιδιο με το fire it up απο black label. Δεν θα ξαναακουσω τον δισκο σιγουρα, και αν δεν ξαναπαρει τον ζακ καλυτερα να βγει στην συνταξη. (η γνωμη μου παντα)

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Οzzy και το "έχω έναν παπαγάλο" από Mazoo and the zoo να τραγουδήσει,θα είναι ο Ozzy...Respect... 8)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το cd δεν ειναι καλο....

γι αυτο δεν φταιει ο gus g ομως.

ειναι εμφανες οτι δεν εχει γραψει τπτ δικο του περα απο τα σολο

που ακομα κι αυτα πρεπει να του ειπε ο ozzy πως να τα παιξει στο περιπου.

Απ οτι ακουσα επισης το cd δεν ειναι καινουριο....ειχε γραφτει παλιοτερα και

απλα ο gus ξαναπαιξε τις κιθαρες...αλλα δεν κοβω και το κεφαλι μου γι

αυτην την πλήροφορια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου