Προς το περιεχόμενο

Joe Satriani - Flying in a blue dream Διασκευή!


Marshallist

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

 

Είπα να κάνω μια απόπειρα να παίξω το Flying in a blue dream. Έλπίζω να σας αρέσει παίδες!

 

 

Ο Peavey είναι για πώληση ανταλλαγή στις αγγελίες :)

 

Κώστας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου αρεσε πολυ........!

το εχεις αλλαξει σε καποια σημεια..αλλα αυτο ειναι και η ομορφια του.Δεν ειναι αντιγραφη εχεις βαλει το στυλ σου και τα περασματα σου.Οσο για τον ηχο ειναι πααααααααρα πολυ στο στυλ satriani που προσωπικα μου αρεσει.Θα μου πεις εχεις την κιθαρα του εχεις τον ενισχυτη του πως να μην ειναι ?Τουλαχιστον ο συγκεκριμενος κιθαριστας σου λεει παρε αυτα και εισαι πολυ κοντα,κατι που δεν ισχυει με αλλους κιθαριστες με την καμια.

 

 

p.s  αληθεια τι δεν σου αρεσε στον συγκεκριμενο ενισχυτη?....Δεν εχω παιξει προσωπικα αλλα λενε οτι ειναι πολυ ευελικτος!

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλπίζω να σας αρέσει παίδες!

 

Mας άρεσε! ;)

 

p.s  αληθεια τι δεν σου αρεσε στον συγκεκριμενο ενισχυτη?

 

 

Μαrshallist λέγεται ο άνθρωπος, αλλιώς θα (αυτο)ονομαζόταν Peaveyist. :D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πάρα πολύ καλό μου άρεσε....

Η μονή μου ψιλή παρατήρηση είναι ότι άν χωρίσουμε το video σε 2 μέρη ισόποσα το πρώτο μέρος είναι σαφώς καλύτερο και ποιοτικότερο..

 

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου αρεσε πολυ........!

το εχεις αλλαξει σε καποια σημεια..αλλα αυτο ειναι και η ομορφια του.Δεν ειναι αντιγραφη εχεις βαλει το στυλ σου και τα περασματα σου.Οσο για τον ηχο ειναι πααααααααρα πολυ στο στυλ satriani που προσωπικα μου αρεσει.Θα μου πεις εχεις την κιθαρα του εχεις τον ενισχυτη του πως να μην ειναι ?Τουλαχιστον ο συγκεκριμενος κιθαριστας σου λεει παρε αυτα και εισαι πολυ κοντα,κατι που δεν ισχυει με αλλους κιθαριστες με την καμια.

 

 

p.s  αληθεια τι δεν σου αρεσε στον συγκεκριμενο ενισχυτη?....Δεν εχω παιξει προσωπικα αλλα λενε οτι ειναι πολυ ευελικτος!

 

Χάρηκα πολύ που σας άρεσε παιδιά :D Να στε καλά!

 

Οσο αφορά για τον ενισχυτή δεν υπάρχει κάτι που να με χαλάει. Απλώς ψάχνω τον ήχο μου :)  Παρ ολο αυτα ο ενισχυτης σκοτωνει! Δεν έχω ακούσει κανέναν αλλο ενισχυτη να ανταποκρίνεται τοσο καλά σε neck pickup. Exω κάνει ενα πόστ το λινκ για το ντεμο της μπαντας μου. Αν το κατεβάσατε εκει ακούγεται πολύ ο ενισχυτής και είναι ηχογραφημένος με ένα SM57 kαι ενα SM58 σε δύο κομμάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου