Προς το περιεχόμενο

Επιλογη ενισχυτη γυρω στα 500ε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Για καινούργιο, κοίταξε και τους νέους Blackstar HT Venue που είναι κοντά στα λεφτά σου.  :)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

(φιλικα και με μια δοση χιουμορ) Υπάρχει κάτι που εμπιστεύεσαι?

 

τον θομαν δεν τον εμπιστευεσαι, ο bugera σου φαινεται ψευτ'λίκι, το μεταχειρισμένο απο εταιρια που δε σπαει/δε χαλαει δεν το εμπιστευεσαι, θες και σοβαρο μηχανημα καινουριο στα 500 ευρω, απο ελλάδα. ;D

 

γιααα στασου ;D ;D. Χαλάρωσε λίγο τα όρια εμπιστοσυνης σου και θα δεις πλήθος επιλογών, να διαλέξεις πλέον με βάση τον ηχο και το functionality που εχουν πραγματική σημασία.

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα behringer ultra metal που ειναι βραστα.. :P Οποτε ο ενισχτης θα ειναι κυριως για distortion.Για αυτο θελω και λαμπα.Μπορει να γινομαι κουραστικος με αυτα που λεω που δεν εμπιστευομαι καποια πραγματα αλλα θελω να ειμαι προσεκτικος και να μην παρω κατι που να ειναι χαλασμενο ας πουμε και μετα να τραβαω τα μαλια μου.Ισως γινομαι και υπερβολικος δεν ξερω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πράγματα ειναι πολύ απλα. ο καθένας έχει προτεραιότητες.

 

εγώ λέω "τον καλύτερο στα 500" και παίρνω το ρίσκο του "αγοραζω απο εξωτερικό"

 

ο άλλος λέει "τον καλύτερο στα 500" αλλά από Ελλάδα (εκει δεν παιρνεις ρισκο αλλά θα πάρεις χαμηλότερου budjet"

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως γινομαι και υπερβολικος δεν ξερω..

Γιές γιου ντου (φιλικά πάντα) ;D

Σε αυτά τα λεφτά δεν ξέρω αν θα βρεις μια καλή ολοκληρωμένη λύση σε καινούργιο.

Αν είναι δες αυτούς εδώ

http://www.thomann.de/gr/peavey_6505_plus_112_combo_b_stock.htm

http://www.thomann.de/gr/orange_tiny_terror_combo_10.htm

Αν και φοβάμαι πως ο Orange δε θα έχει τον ήχο που ψάχνεις :(

 

Εντιτ: Για τον πρώτο με πρόλαβε ο Τζαζμέιστερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λινκ με τον Peavey το βάζω για να έχει υπόψη πόσο έχει έξω μπας και πετύχει κάποια αντίστοιχη τιμή εδώ. Δεν νομίζω οτι κυκλοφορεί κάτι καλύτερο σαν πακέτο συνολικά στα λεφτά αυτά τώρα για αυτά που ζητάει ο φίλος.

 

Κάνε και μια γύρα να βρεις προσφορές στα μαγαζιά. Η κίνηση έχει πέσει και για πληρωμή μετρητά είμαι σίγουρος οτι θα σου κόψουν τουλάχιστον 15% από όποιο ενισχυτή διαλέξεις.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο orange δεν μου αρεσει.Ο peavey μου αρεσει πολυ!Και επισης απο τον thomann δεν εχω προβλημα αλλα συνηθως βρισκεις προιντα που θες απο κει σε χαμηλοτερες τιμες στην Ελλαδα.Και παντα περνω υποψην την εκπτωση που θα μου κανουν απο εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου