Προς το περιεχόμενο

Επιλογη ενισχυτη γυρω στα 500ε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Άμα το βρεις κάπου φτηνότερα από thomann να μας το πεις γιατί με ενδιαφέρει.

 

http://www.musicstore.de/en_EN/GRD/Peavey-6505-Plus-112-Combo-/art-GIT0016697-000

 

αμα τον βρει πιο φθηνα Ελλαδα να παει να παιξει lotto. ;D  πολύ χλωμο

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.musicstore.de/en_EN/GRD/Peavey-6505-Plus-112-Combo-/art-GIT0016697-000

 

αμα τον βρει πιο φθηνα Ελλαδα να παει να παιξει lotto. ;D  πολύ χλωμο

 

Καλή τιμή.Είσαι σίγουρος οτί δεν το βρίσκει κάποιος πιο φτηνά στην Ελλάδα...? ;D(Για να μην παρεξηγηθώ,δεν έχω ΚΑΜΜΙΑ σχέση με εμπόριο μουσικών ειδών.Απλά είμαι καλός πελάτης σε συγκεκριμένο κατάστημα και "παίρνω" καλές τελικές τιμές.)

 

Πρόσφατο παράδειγμα, τα 300€ που αγόρασα ενάν καινούριο Marshall Class-5.Πιο φτηνή τιμή δεν βρήκα πουθενά.Αν θέλει ο Jasemeister,να ρωτήσω τιμή για τον συγκεκριμένο ενισχυτή. :)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσεξε να δεις τι γινεται.

 

με ενα πατημα κουμπιου τον παιρνεις 525 απ έξω, ενω για εδώ τρεχατε ποδαρακια μου στα μαγαζια για να παρει τιμες ή θα πας να ρωτησεις εσυ μπας και κανουν καλυτερη τιμή στο "δικο σου" μαγαζί μιας και προκειται για αλλον και οχι για εσενα που εισαι καλος πελατης. πιασ το αυγο...δηλαδι + οτι μπορει να μην την παρει τελικα την τιμη

 

εγω ειμαι για απ εξω γιατι βαριεμαι να τρεχω και να παρακαλάω + της άλλης

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα βρεθείς στο μαγαζί και τον έχουν ρώτα πλιζ. Πάντως με περίπου 500 Ευρώ ΚΑΛΟΣ ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΛ υποψήφιο για απαντημένα.

 

Για τους Bugera υπάρχουν παλιότερα θρεντ που γράφουν για θέματα αξιοπιστίας (με λινκς σεε αρκετές αναφορές σε ξένα sites). Συνεχίζεται άραγε αυτή η ιστορία;

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα βρεθείς στο μαγαζί και τον έχουν ρώτα πλιζ.

 

Ok.Αν τον βρω σε χαμηλότερη τιμή και συμφωνείς μπορώ να στον αγοράσω στην τιμή που θα κάνει για μένα και να στον στείλω,no problemo. :)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους Bugera υπάρχουν παλιότερα θρεντ που γράφουν για θέματα αξιοπιστίας (με λινκς σεε αρκετές αναφορές σε ξένα sites). Συνεχίζεται άραγε αυτή η ιστορία;

 

Από όσα διαβάζω (και βιώνω στην προκειμένη, καθότι ευτυχής κάτοχος), τα θέματα αυτά αφορούσαν τις αρχικές παρτίδες ενισχυτών της συγκεκριμένης εταιρίας.

 

Πλέον δεν νομίζω να διαφέρουν ιδιαίτερα σε σχέση με οποιδήποτε άλλη εταιρία, συμπεριλαμβανομένων αμερικάνικων "αξιόπιστων" μοντέλων.

 

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου