Προς το περιεχόμενο

My Guitar Covers


itasoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κιθαριστες ενωθειτε! Τι λετε να παραθετουμε εδω τις κιθαριστικες διασκευες αγαπημενων μας τραγουδιων...Προς το παρον οτι εχω το βλεπετε παρακατω (οποιος θελει τα βλεπει και HD). Ο ηχος ειναι ακατεργαστος, οπως τον πιανει η SONY μου (μονοφωνικος) και εχουν τραβηχτει μια και εξω. Περιμενω σχολια σας καθως και τα δικα σας βιντεο...!!!!

 

 

 

 

 

 

Παρεπιπτοντως ψαχνω μελη να ξεκινησω μπαντα. Πληροφοριες εδω http://www.reverbnation.com/johntasoulas#/page_object/page_object_blogs/artist_908845

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολυ καλα τα cover σου, συγχαριτηρια!! Ποιο μοντελο της sony χρησιμοποιεις? Παντως εμενα μου ακουγετε καλυτερα η epiphone std σου απο την gibson studio.  ;)

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sony dsc-w290. βασικα φωτογραφικη ειναι αλλα τραβαει και hd video. τιποτα το αξιολογο.

 

οσο για την epiphone, εχεις δικιο, ισως βεβαια επειδη ειναι μονταρισμενη μεχρι αηδιας!!!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sony dsc-w290. βασικα φωτογραφικη ειναι αλλα τραβαει και hd video. τιποτα το αξιολογο.

 

οσο για την epiphone, εχεις δικιο, ισως βεβαια επειδη ειναι μονταρισμενη μεχρι αηδιας!!!  :)

Ok σε ευχαριστω, σκεφτομαι να τσιμπισω και εγω μια παρομια η ακριβως την ιδια για τα cover μου, αν και εχω μερικα αλλα ειναι απο την web μου και δεν ειναι και στην καλυτερη αναλυση... :-\

Ποσο παει περιπου το "μαλλι" για αυτην??  ;D

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Night Train πίστευα για κάποιο λόγο ότι άρεσε μόνο σε εμένα σαν τραγούδι , γενικά και κυρίως κιθαριστικά . :)

 

Τα συγχαρητήρια μου λοιπόν , πολύ καλό το cover σου !:)

 

Υ.Γ.Με έκανες να ξανακούσω και ένα πολύ αγαπημένο τραγούδι !:)

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας έφτιαξες βραδυάτικα :) Ωραίος.

 

οσο για την epiphone, εχεις δικιο, ισως βεβαια επειδη ειναι μονταρισμενη μεχρι αηδιας!!!  :)

 

Τί μόντες έκανες, φίλε;

Κάλλιο αυγά, παρά πουρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου