Προς το περιεχόμενο

Ποια ειναι η αγαπημενη(ες) σας μπυρα(ες);


alexi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 244
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μαζι με ψητα - barbeque κτλ πινω πιο ελαφριες πχ Grolsh, Pilsner Urquell, Moretti, Sam Adams, Miller και αλλες.

Χωρις φαγητο διαλεγω μπυρες με πιο εντονη γευση πχ Weihenstephan, Paulaner, Erdinger, Franziskaner, Guiness, ισως καμια McFarland, Bavaria, Corsedonk. Εξαιρετικη και η Αμερικανικη Blue Moon.

Τελος αν ειμαι σε ταβερνα, απο τις λεγομενες μπυρες του λαου (Amstel, Heineken, Mythos κτλ) δεν πινω καμια εκτος αν ειμαι τυχερος και εχει Fischer...

 

 

Στράαατα Stratούλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος αν ειμαι σε ταβερνα, απο τις λεγομενες μπυρες του λαου (Amstel, Heineken, Mythos κτλ) δεν πινω καμια εκτος αν ειμαι τυχερος και εχει Fischer...

Κοίτα να δεις κατάντια η Fischer...μπύρα του λαού ;D ;D ;D ;D

 

ΥΓ Οι άμστελοϊδείς πίνονται σε duralex ρετσίνας με το τζατζίκι παρέα. Παράδοση ελληνική που έχει την χάρη της και την απολαμβάνω. Ειδικά το Πάσχα. ;D

Και ο φραπές στο pint ;D ;D ;D

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GUINNESS! Πάνω απ' όλα! Mετά, Murphy's, Sierra Nevada Pale Ale, Corona Extra, McFarland, Tecate, Carlsberg, Arrogant Bastard, Pabst Blue Ribbon, Red Hook ESB, Tactical Nuclear Penguin, Thunderhead IPA, Chimay, SAPPORO, Köstritzer Schwarzbier...Αυτές κυρίως..  8)

May da force be wit chu

facebook.com/panosbarcodeyanke

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου