Προς το περιεχόμενο

fire wire solo


Προτεινόμενες αναρτήσεις

για χαρα σε ολους .. εχω ενα προβλιμα και δεν ξερο ποςνα το λισω εχω σινδεση ena nord lead 2x με fire wire solo (καρτα ηχου) και οταν προσπαθο να ηχοφισω το συνθ κανι τρομερα παρασιτα ενο οταν απομονονο το συνθ κΙ πεζω χορις να ηχογραφο πεζι καθαρα και με το που πατισω ρεκορδ παλι κανι παρασιτα  >:(¨

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για χαρα σε ολους .. εχω ενα προβλιμα και δεν ξερο ποςνα το λισω εχω σινδεση ena nord lead 2x με fire wire solo (καρτα ηχου) και οταν προσπαθο να ηχοφισω το συνθ κανι τρομερα παρασιτα ενο οταν απομονονο το συνθ κΙ πεζω χορις να ηχογραφο πεζι καθαρα και με το που πατισω ρεκορδ παλι κανι παρασιτα  >:(¨

 

αδελφέ μου πρέπει να είσαι τρομερός φαν των greeklish χεχε και εγώ είχα τρελό πρόβλημα μέχρι να συνηθίσω.

δοκίμασε να ανεβάσεις sample rate πάνω από 512 και αν ακόμα έχεις προβλήματα χρησιμοποίησε αυτό:

http://www.asio4all.com/

 

πες μου αν βοήθησα

Είμαι μελαχρινός αλλά έχω μυαλό ξανθιάς.Τι φταίει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικα ειπα να μην το σχολιασω, αλλα δεν κρατιεμαι - και συγνωμη εκ των προτερων αν χαλαω το post.

 

Οσο "φαν" και να ειναι καποιος των greeklish μια στοιχειωδης ορθογραφια ειναι απαραιτητη. Οχι μονο για το φορουμ και τα ματακια μας, αλλα για το δικο σας καλο.

 

 

Edit: Αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι ισως παιζει να εχει καποιο προβλημα το keyboard? Δεν θελω να γινω επικρητικος χωρις λογο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο "φαν" και να ειναι καποιος των greeklish μια στοιχειωδης ορθογραφια ειναι απαραιτητη. Οχι μονο για το φορουμ και τα ματακια μας, αλλα για το δικο σας καλο.

+100

 

Πόνεσα ...

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικα ειπα να μην το σχολιασω, αλλα δεν κρατιεμαι - και συγνωμη εκ των προτερων αν χαλαω το post.

 

Οσο "φαν" και να ειναι καποιος των greeklish μια στοιχειωδης ορθογραφια ειναι απαραιτητη. Οχι μονο για το φορουμ και τα ματακια μας, αλλα για το δικο σας καλο.

 

μαζί σου

Είμαι μελαχρινός αλλά έχω μυαλό ξανθιάς.Τι φταίει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου