Προς το περιεχόμενο

Αγορά πλαστικού για αυτοσχέδιο pickguard


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς συμφορουμιτης κάποιο μαγαζί που πουλάει πλαστικά που κάνουν για pickguard και για αυτό που καλύπτει τα ελατήρια του τρέμολο (δεν ξέρω πως λέγεται).Θελω να ξέρω και σε τί τιμές κυμαίνονται...

 

Ευχαριστώ, προκαταβολικά ;) ;)

Blue Öyster Cult και Buck Dharma,

Yeah!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ,μάραθον,άλλα μήπως υπάρχει και κανένα μαγαζί σε αττική?Kαι το υλικό δεν χρειάζεται να ειναι και 3ply,και 1ply να ειναι, καλά είναι.Δεν θέλω κάτι σοβαρό, για πειραματισμό...

Blue Öyster Cult και Buck Dharma,

Yeah!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάνε μία προσπάθεια να βρείς το τηλ του Κωσταντέλλου στο Γαλάτσι...το site του δεν λειτουργεί αυτή τη στιγμή...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου έχεις υπόψιν ότι μπορείς να βρεις πολύ φθηνά πικγκαρντ έτοιμα είτε στις αγγελίες είτε στον τομάν ; το λέω γιατί μπορεί να σκέφτεσαι την λύση που παραθέτεις ως φθηνή αια πειραματισμό αλλά στο τέλος μπορεί να σου βγει παραπάνω αν κανείς κάποιο λάθος στο κόψιμο κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,σωστα...Θα δω και τις αγγελίες αλλα οχι τομαν γιατι θελω μονο εδω ελλαδα...Δεν θέλω ομως συγκεκριμένο σχέδιο γιατι η κιθάρα ειναι και αυτη πειραματισμός ;) ;D

Blue Öyster Cult και Buck Dharma,

Yeah!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου