Προς το περιεχόμενο

Γίνεται moda στην DSL50 και να μπει mastervolume?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

+1 για τον προλαλήσαντα, και να σου πω επίσης πως επειδή πρόσφατα απέκτησα marshall με μαμίσιο ppi, αν και κάνει δουλειά (στη δική μου περίπτωση μπορώ να παίξω με το drive του ενισχυτή χωρίς να κουφάνω κανέναν, ουτε εμένα) τίποτα δεν συγκρίνεται με το να τον ανοίξεις και να ακούσεις τι πραγματικά κάνει σε εντάσεις live... φυσικά δεν μένω σε διαμέρισμα πολυκατοικίας και έχω την τύχη να μπορώ να το κάνω, καθώς και να τον χρησιμοποιώ σε live.

Για σπιτικές εντάσεις μην τροποποιήσεις τον ενισχυτή, πάρε ένα atenuator καλύτερα.

Κατα τα άλλα, εν επιμείνεις στο να μοντάρεις τον ενισχυτή, πιστεύω πως απο κάποιον έμπειρο τεχνικό γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε μιλαω για τοσο σιγα..πχ τον ενισχυτη μου τον παιζω με 4χ12 στο 3-4,μιλαμε για ενταση που προκαλει μερικες δονισεις στο σπιτι(και απ οτι φενεται και στο διπλα σπιτι...) Μιλησα με telegun μου με πως μπορει να βαλει μεσα μετατροπεα για να ριχνει τα watt ως 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου