Προς το περιεχόμενο

ala beck


kotsadoros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικα προτιμω χαλαρα την Rhonda, μου φανηκε πολυ πιο "γουστοζικο" το παιξιμο της. Η Tal παντα μου ακουγοταν λιγο σαν youtube wonder kid. Τελεια τεχνικα, ευχαριστιοσουν να την ακους, αλλα κααααατι μου ελειπε  :-\

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Προσωπικα προτιμω χαλαρα την Rhonda, μου φανηκε πολυ πιο "γουστοζικο" το παιξιμο της. Η Tal παντα μου ακουγοταν λιγο σαν youtube wonder kid. Τελεια τεχνικα, ευχαριστιοσουν να την ακους, αλλα κααααατι μου ελειπε  :-\

 

 

Xρυσόστομε.... ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω για τη μπασιτρια , απιστευτη , με τρομερο τονο και groove ( και φοβερο ντεκολτε  ;D) , δεν νομιζω οτι η πιτσιρικα μπορει να την κοντραρει, ισως σε λιγα χρονια. Ο drummer ηταν πραγματικο animal , απ τους πιο δυνατους σε ενταση που εχω δει, ισως ηταν too much για τον beck σαν αισθητικη. Η ορχηστρα παλι ηταν εξαιρετικη. Απτα καλυτρα Live που εχω δει.

 

Ps:

Η μπαντα μου εχει λαβει μερος σε διαγωνισμο που διοργανωνει η marshall. Οποιος εχει χρονο και του αρεσει το κομματι που ανεβασαμε ας κανει ενα register και vote για να μπορεσουμε να παμε στον τελικο.  ;)

 

http://marshall.licklibrary.com/video/536

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως ηταν too much για τον beck σαν αισθητικη.

 

μα ...αφου ειναι ο original drummer του!! :)

 

 

δεν νομιζω οτι η πιτσιρικα μπορει να την κοντραρει,

 

ενταξει η μια ειναι πρωταθλητρια βαρεων βαρων,νομιζω ΟΛΟΙ γινονται πρωταθλητες βαρεων βαρων οταν εχουν να κανουν με ενα freaked out genius σαν τον Prince.... ;D, και η αλλη πρωταθλητρια μεν...αλλα στα μεσαια βαρη ακομα.... :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως ο τροπος που παιζει τωρα αυτος ο drummer να ειναι διαφορετικος , επαιζε παρα πολυ δυνατα , τους καλυπτε ολους σε φασεις  ;D  τον προτιμω απτον vinnie παντος.

Να κανουμε ενα voting για το ποια μπασιστρια εχει το μεγαλυτερο ντεκολτε εεε ενοουσα ταλεντο :o

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον προτιμω απτον vinnie παντος

 

σαφως...ο Vinnie ειναι για αλλα πραγματα ,τρομερος ντραμμερ αλλα για αλλα πραγματα πιο πολυπλοκα (απο Frank Zappa και πανω) τον..... λυπαται η ψυχη σου οταν τον βλεπεις να....υποφερει για να κρατησει ενα απλο four on the floor..... ;D

 

επαιζε παρα πολυ δυνατα , τους καλυπτε ολους σε φασεις 
 

 

ετσι ειναι ο σωστος ο ντραμμερ τα ζντουμπαει γερα...βεβαια ο ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ θελει ξυλο αν σε τετοια επιπεδα δεν μπορει να ισοσταθμισει το παιξιμο με τη μπαντα,που να ειχε και κανα Kenny Arronoff δηλ. στα τυμπανα.... ;D

 

βεβαια τωρα που τον βλεπω σε κατι βιντεα στο youtube εχει γινει πιο...μονοκοματος ο Narada απο παλια...ισως δεν προπονειται και πολυ πια λογω πολλων υποχρεωσεων....εξακολουθει ομως να γκρουβαρει τρελλα.... ;) 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι ειναι ο σωστος ο ντραμμερ τα ζντουμπαει γερα...βεβαια ο ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ θελει ξυλο αν σε τετοια επιπεδα δεν μπορει να ισοσταθμισει το παιξιμο με τη μπαντα,που να ειχε και κανα Kenny Arronoff δηλ. στα τυμπανα.... ;D

Όχι βρε συ. Μην τα γράφεις αυτά και τα διαβάζουν και μετά είμαστε για ζουρλομανδύα.

Εδώ του χουμε βάλει κασσέτα υπνοθεραπείας "Δεν βαράμε με όλη τη δύναμη μας το ταμπούρο", "τα δέρματα είναι φίλοι σου", "η μπαγκέτα σου είναι το αεράκι που χαιδεύει σαν φύλλα τα πιατίνια" και άλλα τέτοια και εσύ έρχεσαι και λες τα περι "ζντουμπάει".

Έλεος.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει θα σε βοηθησω...

 

Στειλε στον ντραμμερ σου αυτο:

 

Φιλος τα τουμπανα αν δεν τα ΖΝΤΟΥΜΠΙΞΕΙΣ ηχο δε βγανουν..... ;D

 

βεβαια αλλο το "παιζω ΔΥΝΑΤΑ" και αλλο το "παιζω...βαβουριαρικα"... ;)

 

it's all in the WRIST dear boy,all in the wrist.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.Ναι ρε...αλλά ο προηγούμενος, μου άρεσε περσσότερο

2.Ναι ρε...αλλά αυτή μου αρέσει περισσότερο από το προηγούμενο (νυμφίδιο)... ;D ;D

1.ε..ναι ... είναι ο καλυτερότερος.... ;D ;D

2.μπα...είμαστε με την προηγούμενη... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2.μπα...είμαστε με την προηγούμενη... :)

ως άντρες (και δη πoρνόγεροι)...ίσως...αλλά εδώ είναι μουσικό site ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου