Προς το περιεχόμενο

guitar center ships to Greece!


chrismes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχει καποιος αγορασει απο αυτο το site ? ???

 

 

;D ;D ;D  ;D ;D ;DΠλάκα μας κάνεις τώρα,έτσι? ;D ;D ;D ;D

 

Αυτό το...site ;D είχε "χτυπήσει" σε δημοπρασία πριν μερικά χρόνια την Blackie του Eric,πιθανότατα έχει το μεγαλύτερο stock μουσικών οργάνων στον κόσμο,απασχολεί χιλιάδες Αμερικάνους κτλ. κτλ.,έ κάτι είναι κι΄αυτό το...site... ;D

 

Βέβαια -όπως σωστά έγραψε ο SF- και τι έγινε που άρχισε να στέλνει Ελλάδα...(Πρέπει να έχουν διεστραμμένη αίσθηση του χιούμορ αυτοί στο G.C., δεν εξηγήται αλλιώς...)

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

;D ;D ;D[μαλλον δεν καταλαβες .. ;D το ξερω το site πολλα χρονια και μαλιστα μια κιθαρα μου ειναι αγορασμενη απο το G.C  .εβαλα ενα ελληνα απο εκει να την παρει και να μου τη στειλει.

αυτο που ρωτησα ειναι αν εχει καποιος ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ κανει παραγγελια απευθειας !!!!!! ??? ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απευθειας μην τα δοκιμαζεις αυτα τα πειραματα γιατι θα πλερο τρελα ποσα με τρελη καθυστερηση.

 

Δεν μετραω αλλα μολις εφτασε δεμα που περιεχει αγορα απ το μαγαζι αυτο αλλα δεν εγινε απ ευθειας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μολις μπαινεις στο σαιτ λεει οτι υπολογιζει τους δαμσους μεταφορικα και ολα , και σου εγγυαται οτι δεν θα πληρωσεις τιποτα επιπλεον.  :D μενει μονο να συγκρινω τις τιμες

tube tube tube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μολις μπαινεις στο σαιτ λεει οτι υπολογιζει τους δαμσους μεταφορικα και ολα , και σου εγγυαται οτι δεν θα πληρωσεις τιποτα επιπλεον.

Ακόμα και να αναφέρει κάτι τέτοιο, δεν μπορούν να ξέρουν αν θα πληρώσεις τελωνείο ή όχι γιατί απλούστατα δεν εξαρτάται από αυτούς. Μπορούν μόνο να υπολογίσουν τα μεταφορικά και αποκλίσεις τιμών λόγω διαφοράς στο VAT μεταξύ των κρατών και τέτοια.

 

Κάτι ακόμα που παρατήρησα: αν έχετε επιλέξει την Ελλάδα σαν χώρα πλοήγησης στο site, θα διαπιστώσετε ότι είναι ελάχιστα (για τα δεδομένα του GC) τα προϊόντα που έχει διαθέσιμα προς αγορά. Αντίστοιχα, αλλάζοντας τη χώρα πλόηγησης σε United States, εμφανίζεται ο πλήρης κατάλογος του GC.

 

Άρα μικρό το όφελος my friends γιατί πολλά από αυτά που θα άξιζε να πάρει κανείς από την Αμερική (ακόμα και όταν το δολλάριο ήταν σε καλή τιμή) δεν είναι διαθέσιμα.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και να αναφέρει κάτι τέτοιο, δεν μπορούν να ξέρουν αν θα πληρώσεις τελωνείο ή όχι γιατί απλούστατα δεν εξαρτάται από αυτούς. Μπορούν μόνο να υπολογίσουν τα μεταφορικά και αποκλίσεις τιμών λόγω διαφοράς στο VAT μεταξύ των κρατών και τέτοια.

 

Κάτι ακόμα που παρατήρησα: αν έχετε επιλέξει την Ελλάδα σαν χώρα πλοήγησης στο site, θα διαπιστώσετε ότι είναι ελάχιστα (για τα δεδομένα του GC) τα προϊόντα που έχει διαθέσιμα προς αγορά. Αντίστοιχα, αλλάζοντας τη χώρα πλόηγησης σε United States, εμφανίζεται ο πλήρης κατάλογος του GC.

 

Άρα μικρό το όφελος my friends γιατί πολλά από αυτά που θα άξιζε να πάρει κανείς από την Αμερική (ακόμα και όταν το δολλάριο ήταν σε καλή τιμή) δεν είναι διαθέσιμα.

 

ναι αυτο το τσεκαρα και εγω εχει παρα πολυ λιγα προιοντα που στελνει ελλαδα

tube tube tube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D[μαλλον δεν καταλαβες .. ;D το ξερω το site πολλα χρονια και μαλιστα μια κιθαρα μου ειναι αγορασμενη απο το G.C  .εβαλα ενα ελληνα απο εκει να την παρει και να μου τη στειλει.

αυτο που ρωτησα ειναι αν εχει καποιος ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ κανει παραγγελια απευθειας !!!!!! ??? ???

και εγω το ιδιο ειχα κανει.... ;D

κεραυνοπουλο εν δραση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου