Προς το περιεχόμενο

Τμήμα ”Τεχνολογίας ήχου και μουσικών οργάνων"


V3oDoR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιλάω για το T.E.I στο ληξούρι.

Μιας και μαθητής 3η λυκείου και φέτος

τελειώνουν τα βάσανα με φροντιστήρια και

τα λοιπά (άσχετα που αρχίζουν άλλα :p)

Έχετε γνώμες για αυτό το Τ.Ε.Ι?

πως είναι η φοιτιτική ζωή κτλπ?

τα μαθήματα είναι αξιοπρεπές ή λείπουν

καθηγητές κτλπ...?

Ευχαριστώ...:)

 

And nothing really matters...

To me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα στο τμήμα το 2004, δεν είμαι πια στο Ληξούρι αλλά κανείς δεν φεύγει από 'κει τελείως. :)

 

Όσο περνάνε τα χρόνια, τόσο τα πράγματα φτιάχνουν. Βέβαια πάντα θα έχει κάποια προβλήματα και μόνο η απόσταση δημιουργεί μερικά. Οι περισσότεροι καθηγητές είναι καλοί, έχουμε και τρία-τέσσερα διαμάντια. Γενικά δεν λείπουν καθηγητές αλλά δεν είναι πολλοί οι μόνιμοι, οπότε τα πράγματα δεν είναι απόλυτα σταθερά. Πήρα πολλά πράγματα όσο ήμουν εκεί και συνεχίζω να παίρνω και τώρα.

 

Αυτό που θα σου έλεγα να εξετάσεις, είναι αν τα ενδιαφέροντά σου συμπίπτουν με αυτά που το τμήμα προσφέρει. Ενδιαφέρεσαι περισσότερο για την τεχνολογία ήχου ή για των μουσικών οργάνων;

 

Η φοιτητική ζωή καλύπτει τους περισσότερους και όπου υστερεί το μέρος (π.χ. κινηματογράφο δεν έχει πάντα, τα καταστήματα με μουσικά είδη μάλλον δεν θα σε καλύψουν) υπάρχει το internet για να λύσει προβλήματα.

 

Με το καλό να τελειώσεις τα βάσανα της 3ης λυκείου, κατά την άποψή μου, όλα μετά είναι καλύτερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου