Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια για αγορα ντραμσετ.


arbtz95

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Forum και Imperialstar είναι το ίδιο πράμα

Τα pdp είναι καλύτερα θεωρητικά πάντα απο τα προηγούμενα 2 και κατα τη γνώμη μου οτι καλύτερο υπάρχει σε αυτά τα λεφτά είναι τα Sonor 1007.

http://www.thomann.de/gr/sonor_1007_stage_1_natural.htm

Δοκιμασμένα σε στούντιο-προβάδικα-live απο πολύ κόσμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν ειναι στην ιδια τιμη αυτα τα τρια σετ, εγω θα επαιρνα τα PDP. Τα εχω παιξει σε προβαδικο και ειναι μια χαρα. Ειναι σιγουρα ενα κλικ πανω απο φορουμ και ιμπεριαλ σταρ

 

Αλλα αν ξεπερασεις το "ειναι το πρωτο μου σετ και θα παρω καινουργιο" θα βρεις σιγουρα καλυτερα τυμπανα με αυτα τα λεφτα

 

Καλη επιλογη

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι στην ιδια τιμη αυτα τα τρια σετ, εγω θα επαιρνα τα PDP. Τα εχω παιξει σε προβαδικο και ειναι μια χαρα. Ειναι σιγουρα ενα κλικ πανω απο φορουμ και ιμπεριαλ σταρ

 

Αλλα αν ξεπερασεις το "ειναι το πρωτο μου σετ και θα παρω καινουργιο" θα βρεις σιγουρα καλυτερα τυμπανα με αυτα τα λεφτα

 

Καλη επιλογη

Ευχαριστω για την βοηθεια. Τελικα στα dpd καταληγω που με 260 ευρω περνω και καλυτερο set hardware (mapex) απο τα αλλα δυο σετ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου