Προς το περιεχόμενο

cubase vst..


zimmerman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πας στο device και μετα vst instruments και ανοιξε το vst που θελεις. Μετα δημιουργισε ενα καναλι midi στο οποιο το outpout να ειναι το vst που ανοιξες προηγουμενος.

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

Αυτο ακριβως εκανα και εγω παλια αλλα τωρα ενω εχω εγκαταστησει κανονικα guitar rig k addictive drums δεν μου τα βλεπει στο vst instruments! τι πρεπει να κανω? εχω κανει αρκετες επανεκκινησεις αλλα δεν βλεπω φως.

fuck you you fucking fuck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω πολυ καιρο να δουλεψω με cubase/nuendo αλλα αν δε κανω λαθος καπου υπαρχει ενα οπτιον για να κανεις κατι σα 'refresh' ολα τα plug-ins and vstis. Προσπαθεισε απο 'κει να δεις αν υπαρχοyν τα dlls.

 

w.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν τα εχεις βαλει στον "σωστο" φακελο που ειναι Program Files/Steinberg/Vst plugins γι αυτο δεν τα βλεπει. Προσεχε οταν τα κανεις install

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βρισκω καπου το refresh Που λες... αλλα γενικα ενω το ψαχνω τοση ωρα στα devices δεν τα βλεπω πουθενα... Τι μπορει να φταιει?

@Playloud-> Μολις τωρα βλεπω σε αυτο το φακελο οτι μου εχει το guitar rig!! Γιατι δεν το βλεπει το cubase?

fuck you you fucking fuck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου