Προς το περιεχόμενο

ποιο distortion πετάλι προτείνετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

AN έπαιζα metal θα επαιρνα το mxr fullbore metal, ειναι αρρωστο και μου αρεσει, μπορει να το χτυπήσω καποια στιγμη μταχειρο....και ας καθεται ;)

 

Γιάννη μάπα το καρπούζι(fullBore Metal)

Για power chords ψιλοκαλό μόλις πας για solo κλάφτα Χαράλαμπε...Έσκασα κ να φύγει.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Προτεινω και εγω ανεπιφυλακτα το MSD Telegun !! Το εχω 2 χρονια και δεν προκειται (λεμε τωρα..χαχα) να το αλλαξω.

 

Υπαρχουν πολυ καλα ντεμο βιντεακια στο τιουμπι απο συμφορουμιτη να δεις....καθως και παρουσιασεις εδω στο νοιζ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί έγινε ρε παιδιά; Νομίζω πως χαζέψαμε λίγο με το τελευταίο πετάλι έ;Και να που νόμιζα ότι τα έχω δεί όλα! Έλα ντέ που τα είδα όλα μ'άυτό! :o Πολύ καλή επιλογή,μπράβο!

The player makes the guitar, not the opposite.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H τελευταία μου εφαρμογή είναι αυτό

http://amtelectronicsusa.com/productpager1.html

 

το οποίο αγόρασα 80 € από συμφορουμίτη και κυριολεκτικά έχω πάθει μεγάλη πλάκα...

Τον έβαλα καρφί(γτ δεν έχει loop) στον VHT Special 6 κι ακούγεται σαν Mesa Rectifier... :o

Kαμμία σχέση με τα υπόλοιπα τζιτζίκια που κυκλοφορούν....

Όσοι εχουν ενισχυτές με Loop (γιατί το πετάλι είναι σχεδιασμένο ως preamp) το συστήνω ανεπιφύλακτα...και είναι και ψιλοτσαμπέ  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου