Προς το περιεχόμενο

Yπάρχει ακόμα κλασσικό ροκ!BLACK COUNTRY COMMUNION!!!


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας με συγχωρεσει ο Θεος της ροκ αν υπαρχει αλλα χθες το εμαθα..

ΦΟΒΕΡΟΙ!

Με τον καλυτερο εν ενεργεια κατα τη γνωμη μου τραγουδιστη στον κοσμο...

Enjoy!

 

 

Black Country Communion - Black Country

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονια Σταυρο ,πολυ καλοι  οι μαγκες εχω την εντυπωση οτι ο ντραμερ ειναι ο γιος του συγχωρεμενου του JOHN BONHAM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν βλεπεις οτι καπου συμμετεχει ο Glenn Hughes τοτε δε μπορει να ειναι κακο...το συγκεκριμενο αλμπουμ ειναι οντως πολυ δυνατο.ειχε να βγει αρκετα χρονια τετοιο ροκ αλμπουμ.βεβαια σαν Hughes φαν δε μπορω να ειμαι και πολυ αντικειμενικος,δειχνουν παντως ολοι τους να ξερουν τι κανουν και το κανουν καλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bonamassa, Hughes, Derek Sheriniah και Jason Bonham - superdband κανονικά και με τον νόμο. Πέρα από την δισκάρα (θα το έβαζα στα ίδια επίπεδα με το πρώτο HTP του Hughes], κυκλοφορεί και ένα αρκετά καλής ποιότητας bootleg DVD από ένα Secret Gig της μπάντας. Ας ελπίσουμε να τους δούμε και από τα μέρη μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικοάσχετο. Δεν μπορεί κάποιος να παρακολουθεί τα πάντα, οπότε μην ζητάς συγχώρεση. ;)

Το καλό είναι με αυτό το site, ότι, ποστάροντας εσύ, εγώ, αυτός, πράγματα του γούστου μας, ενημερώνονται όσοι πιθανώς ενδιαφέρονται και έχουν διαφύγει της προσοχής τους.

Οπότε ρίχτε στο γυαλί φαρμάκι να...... φαρμακονόμαστε. :)

 

Αν ακούς τα παλικάρια χωρίς να τα θωρείς, αναρωτιέσαι ποιο κομμάτι των ACDC, PURPLE, YOU NAME IT είναι, που παίζει και δεν τόξερες, οπότε ο τίτλος που έβαλες παίρνει το oscar καλύτερου τίτλου 2010  :D applause  :D

If you want to be a hippie...you 're too late.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονια σε ολους!

Εχω την εντυπωση οτι η απαντηση των ''μεγαλων'' του ειδους στην πληθωρα των γκρουπ

και των πληροφοριων του διαδικτυου,ειναι ο σχηματισμος υπεργκρουπ..

Βλεπε Chickenfoot,και τωρα αυτοι..

Δεν ξερω αν τα κομματια που ποσταρα ειναι ενδεικτικα γιατι οτι εψαξα και ακουσα στο YT

ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ..

Αξιζουν ψαξιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άν και τα Supergroups είναι συνήθως φούσκες, τόσο οι Chickenfoot όσο και αυτοί, έχουν να δώσουν! Πράγματι είναι καλές δουλειές! Αυτός ο Hughes, τι φωνάρα έχει ο άτιμος! Για τον Joe επίσης, εκτιμώ το ότι, πέρα από παιχταράς, σπάει τα στεγανά του blues!!! Οκ, ναι είναι bluesman, με αυτά τον μάθαμε αλλά δεν κολλάει να παίξει και κάτι διαφορετικό! Όπως και στο Black Rock είχε δείξει αυτή την διάθεση... ;) ;)

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ Φυσικα και υπαρχει κλασσικο ροκ τσεκαρετε επισης την παρακατω εξαιρετικη μπαντα  Taddy Porter-King Louie  Taddy Porter - Whatever Haunts You  Taddy Porter-Voodoo Johnny  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου