Προς το περιεχόμενο

Δισκοι Vinyl


Yannis_Knopf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Stereodisc εννοείς?

Αυτό εννοεί :)

 

Επίσης και ο Λωτός (Lotus) στη Σκρα έχει πολλά βινύλια, σε μη ροκμπλουζομεταλκατάσταση (είχα πάρει από εκεί το Londinium των Archive). Ο Προκόπης είναι πολύ καλό παιδί και γνώστης.

 

(Αναρωτιέμαι τι να έγιναν τα βινύλια του δισκάδικου της AnoKato όταν ο Τσακαλίδης έκλεισε το μαγαζί... Ηλία μήπως έχεις καμιά ιδέα;)

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Υπάρχει και ένα δισκάδικο πριν την πλατεία Ιπποδρομίου,αλλά δε θυμάμαι το όνομά του με τίποτα(δε νομίζω να είναι ο Λωτός,που προαναφέρθηκε... :-\)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και ένα δισκάδικο πριν την πλατεία Ιπποδρομίου,αλλά δε θυμάμαι το όνομά του με τίποτα(δε νομίζω να είναι ο Λωτός,που προαναφέρθηκε... :-\)

Υπήρχε... :(

 

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Υπήρχε... :(

 

 

…ναι από εκεί είχα πάρει και έναν ωραίο δίσκο του Bob Seger, που έπαιζε σαξόφωνο. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

(Αναρωτιέμαι τι να έγιναν τα βινύλια του δισκάδικου της AnoKato όταν ο Τσακαλίδης έκλεισε το μαγαζί... Ηλία μήπως έχεις καμιά ιδέα;)

 

Προλάβαμε κάποιοι της οικογένειας και μάσαμε μερικά  ;D...όχι πολλά πάντως...

Την τελευταία φορά είχε αρκετά ακόμα να κάθονται...έχω την εντύπωση πως τά πήρε μαζί του, δεν είμαι σίγουρος όμως κι έχω να δω τον Τσάκαλο καιρό...

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προλάβαμε κάποιοι της οικογένειας και μάσαμε μερικά  ;D...όχι πολλά πάντως...

Την τελευταία φορά είχε αρκετά ακόμα να κάθονται...έχω την εντύπωση πως τά πήρε μαζί του, δεν είμαι σίγουρος όμως κι έχω να δω τον Τσάκαλο καιρό...

Που και που περνάει από το γραφείο. Θα τον ρωτήσω, αν το θυμηθώ.

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου