Προς το περιεχόμενο

La Cabronita Project


argytar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα μην μπερδεύεσαι. Εν προκειμένω τόσο τον Mayer όσο και στον Mr Nick, δεν σε (μας) θαμπώνουν οι rosewood ταστιέρες σε σχέση με το main χρωματάκι, αλλά το ότι είναι ομορφόπαιδα! :D

 

Σωστό και αυτό!! Άλλωστε αλλάζει τόσες πολλές σε ένα live που είναι σαν να κάνει διαφήμιση!! (βλ φένδερ)

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 92
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ω ρε μανα μου!! και φαινεται και ακουγεται απιθανη! ο ηχος με το tone καπως κλειστο με ενθουσιασε... Επισης, τα σεβη μου για το εξαιρετικο πουκαμισο!

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη δουλεια, ωραιο παιξιμο!

 

Ω ρε μανα μου!! και φαινεται και ακουγεται απιθανη! ο ηχος με το tone καπως κλειστο με ενθουσιασε... Επισης, τα σεβη μου για το εξαιρετικο πουκαμισο!

 

Παίδες να είστε καλά σας ευχαριστώ πολύ!! Καφεδάκι Κυριακάτικο πρωί και περνάω την Καβρονίτα μια βόλτα απ ' τα πετάλια μου και με τα overdrive και distortions απλά παίρνει κεφάλια , πολύ ωραίος οργανικός ήχος! ( O powertron δανείζεται ηχητικά στοιχεία από PAF)....

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να αφήσεις το rosewood και να ξεκινήσεις κανένα άλλο πρότζεκτ με το maple  :)

 

Tough call.. Το θέμα είναι ότι αυτό θα επιστρέψει στη Σρατ SRV απ΄την οποία έφυγε όταν έρθει το ρέλικ σώμα της... Θα δείξει... Θα βάλω και το maple και βλέπουμε. Ίσως πάρω αν δε μ αρεσει ένα αφινίριστο all parts rosewood tele neck να της βάλω!

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mεγειές Αργύρη.Κελαιδάει! ;)

 

Να 'σαι καλά πατριωτάκι! Η ηχογράφησή σας μου άρεσε πάρα πολύ!

 

 

In random order:

Κούκλα-ωραίο παίξιμο-πολύ καλός ήχος!!!

Χίλια θενξ!! Το μανίκι έρχεται Παρασκευή ! Αν προλάβω να το βιδώσω θα το βάλω σε ψηφοφορία! LOL το θέμα είναι ότι με το δανεικό μανίκι έκατσε πάρα πολύ καλά και με μισή καρδιά θα το επιστρέψω στη Στρατ.... Πάντως ευχαριστώ πολύ ω μοδιουλέιτορ  ;D ;D

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου