Προς το περιεχόμενο

Stay with me


happydreamer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ φίλε, είμαι μαζί σου.

Για να είμαι ειλικρινής όμως το άλλο μου άρεσε πιο πολύ.(Σαν μελωδία.)

Επικροτώ πάραυτα. :)

If you want to be a hippie...you 're too late.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθαρά υποκειμενικά, σαν συνθεση ούτε με τρέλανε ούτε με άφησε αδιάφορο.

 

σαν ενορχήστρωση το βρήκα λίγο φλατ. Τα strings (πέραν του ότι τα μισώ γενικά και τα έχω βαρεθει) είναι πολύ μονότονα... θα μπορούσαν πχ να μπαινοβγαίνουν ώστε να τονίζουν τα διαφορατικά μέρη του κομματιού... γενικότερα όμως με τόσες βιβλιοθήκες ήχων, δεν βρίσκω κανέναν λόγο να χρησιμοποιεί κάποιος cheap synth strings ήχους εν έτει 2011.

 

Μου άρεσε και η γέφυρα, αλλά και αυτήν δεν φρόντισες να την κάνεις να ξεχωρίσει...

 

Επίσης αν και φαίνεται οτι δεν είσαι τραγουδιστης, μου άρεσε αρκετά η ερμηνία σου.

 

Τέλος σαν mix θα προτιμούσα την φωνή λίιιιιγο πιο μέσα ( και ένα dessing θα της ήτα χρήσιμο σε κάποια σημεία) και τα drums και την κιθάρα πιο μπροστά. Βέβαια αφου το τελείωσες πριν μισή ώρα είναι λογικό να μην το έχεις ακούσει ακόμα με καθαρό αφτί ώστε να κάνεις τις απαραίτητες διορθώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεβαστό.. ;) Δεν είμαι επαγγελματίας και είμαι και λίγο επιπόλαιος γενικά.. Πιθανότατα θα υποστεί κάποιες διορθώσεις.

Να 'σαι καλά φίλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεβαστό.. ;) Δεν είμαι επαγγελματίας και είμαι και λίγο επιπόλαιος γενικά.. Πιθανότατα θα υποστεί κάποιες διορθώσεις.

Να 'σαι καλά φίλε!

ούτε εγώ είμαι  :P

γιαυτό ξεκαθάρισα οτι μιλάω υποκειμενικά  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου