Προς το περιεχόμενο

diy truebypass looper double


fuzzman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα φασαριόζικοι! Πριν απο λίγο ολοκλήροσα το πρώτο μου diy πετάλι. Ένα διπλο looper. Είμαι άσχετος απο ηλεκτρονικά αλλα με λιγο search στο google τα κατάφερα. Είναι εντελός προχειροδουλια αν το δείτε καλά αλλα δουλεύει αριστα και κάνει την δουλεια που θέλω. Αλλα μιας και ήταν το πρώτο μου project είπα να το κάνω λιγο πιο spicy στην εμφάνηση. Δειτε την pic και πείτε μου γνώμες! Ευχαριστώ.  :P ;)

DSC01380.thumb.JPG.1917789b3611561bffce10811cd12550.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετα καλο!!!

Ωραιο layout!!!!

Αλλα,επειδη και εγω το εχω παθει,στο μικρο κουτι εχεις κινδυνο

στο παιξιμο να πατας και τα δυο switch λογω της μικρης αποστασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλύτερο θα ήταν με φώτο αλλά όλη η χαρά είναι να το βάψεις μόνος. ;) Και όπως είπα είναι το πρώτο μου project οπότε ήταν πολύ χύμα κατασκευή και βάψιμο. Τα υλικά μου βγήκαν περίπου στα 17€. τα 3pdt switch είναι λίγο ακριβούτσικα και δεν τα βρήκα και πουθενά οπότε τα πήρα από ebay. τα υπόλοιπα τα πήρα από αποθήκη ηλεκτρονικών. Θα μπορούσα να πάρω μεταλλικό κουτί αλλά δεν έχω ούτε τα εργαλεία ούτε την υπομονή να τα δουλέψω. Αλλά και αυτό που πήρα είναι αρκετά καλό και χοντρό πλαστικό. Τέλος καλό όλα καλά. :) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετα καλο!!!

Ωραιο layout!!!!

Αλλα,επειδη και εγω το εχω παθει,στο μικρο κουτι εχεις κινδυνο

στο παιξιμο να πατας και τα δυο switch λογω της μικρης αποστασης.

 

ελπίζω να παίζω νηφάλιος κάθε φορά. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου