Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Vox ενισχυτή κιθάρας


Diegito21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε όλους! Έχω ενα ενισχυτή Vox VT50 για ηλεκτρική κιθάρα ο οποίος μετα απο δεκα χρόνια ροκ,χεβι κ μπλουζ ηχου μου δημιούργησε πρόβλημα κοινως τα έφτυσε :D . Οταν πατάω τον διακόπτη να τον ανοίξω όλα τα λαμπάκια αναβοσβήνουν ταυτόχρονα και δεν ανοίγει καν. Οπότε το πηγα σε μαστορα και μου είπε οτι έχει θέμα στη πλακέτα και οτι δεν φτιάχνεται. Επειδή σκοπεύω να το πεταξω και στεναχωριέμαι πολυ γι αυτο, θέλω να ρωτήσω αν μπορώ το ηχείο του που είναι μια χαρά να το πουλήσω καπου?. Γνωρίζει κατι καποιος? 

Επεξεργασμένο από Diegito21
λαθος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Επικοινώνησε με bon studio για επισκευή. Επίσης μπορείς να τον πουλήσεις έτσι όπως είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο,τι λέει ο Μανώλης από πάνω.

Επιπλέον, το μεγάφωνο θα μπορούσες να το πουλήσεις μόνο του κάνα 30-40 ευρω max.

Επίσης, πέρα από το να το πουλήσεις, ως κουφάρι, θα μπορούσες να το χρησιμοποιήσεις ως καμπίνα με κάποια κεφαλή.

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστω παιδια για τις απαντησεις σας. Ναι ειχα παρει στο Bon Studio μου ειπαν απο το τηλ οτι πρεπει να τον παω απο εκει κ ειναι ενα 30αρι ευρω να το δουν και αυτοι. Θα το παω οταν θα εχω αυτα τα 30 διαθεσιμα :D. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου