Προς το περιεχόμενο

''Bad love''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει γίνει μεγάλο θέμα με τα ονόματα και nicknames και όλα άρχισαν από εσάς. Θεωρώ ότι σκοπίμως θολώνετε τα νερά προκειμένου να δημιουργηθεί σύγχυση στο φόρουμ και να μην ξέρουμε πώς λένε ποιον. Οι τελικοί σας σκοποί άγνωστοι προς το παρόν.

 

Τους βρήκα...!! Πρόκειται για έναν μόνο! Και μπαίνει μετά από κάτω κ κάνει πλάκα με τον εαυτό του...!!!

 

aaaaaaaa they're everywhere !!!

 

Μπράβο ρε παιδιά, ωραία συνεργασία, ωραία κομμάτια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κυρια Yπολοχαγε Evilnye,

Παρουσιαζομαι στην πρωινη αναφορα του λοχου για να σας αναφερω οτι ειμαι αναφερομενος απο εσας διοτι τους τελευταιους μηνες η σοβαροτητα μου στο φορουμ εχει πιασει πατο καθως εμφανιζομαι συνεχως ασκεπης και ακομβιοτος.

Ωστοσο οφειλω να πω οτι εγκαθετοι προβοκατορες συχναζοντες σε δικαστικα και τραπεζικα μεγαρα δε με αφηνουν να αγιασω... ;D

 

Σας ευχαριστω παντως για τα καλα σας λογια για τα ροκ,τα οποια ευελπιστω να παιξω λαιβ στη βραδια οπλιτη αν μου δωσετε 10ημερον αδεια και οχι 10ημερον φυλακιση!

 

Ξερω,δεν πηγες στρατο.Καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ωστοσο οφειλω να πω οτι εγκαθετοι προβοκατορες συχναζοντες σε δικαστικα και τραπεζικα μεγαρα δε με αφηνουν να αγιασω... ;D

Ανυπόστατες λοιδορίες, τις οποίες αποποιούμαι. Εγώ μια χαρά σοβαρότατος "μπήκα", και εσέις με εμπαίζατε ότι η φωνή του «μαντράχαλου» Γιώργου ;D είναι black female vocals. Όχι φίλε μου, η δεκαήμερος φυλάκιση δεν θα σε στρώσει, εσύ Θέλεις ΣΕΞ!

http://el.wiktionary.org/wiki/%CE%A3%CE%95%CE%9E

 

Μη σου πω ΣST. (Στέρηση Stratocaster)   ;D

 

 

Ξερω,δεν πηγες στρατο.Καλυτερα.
Και εσύ που πήγες......δεν σε έστρωσαν όσο έπρεπε. ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστουμε παρα πολυ Evilnye.Nα σαι καλα.

 

Οσο για τον Free rock μαλλον θα πρεπει να τιμωρηθει τουλαχιστον με εικοσαημερον κι αυτο λογω επιεικιας(νομιζω οτι ο LK ξερει καλυτερα τι ποινη προβλεπει ο κωδιξ-παντως

η ΣST ειναι εξοντωτικη ποινη).

 

του «μαντράχαλου» Γιώργου

 

Αγαπητε LK με υψος 1.58 και περιπου 134 κιλα βαρος μαντραχαλο μονο κατα πλατος

με λες. ;D ;D

 

Παντως παιδες του Νοιz σας ευχαριστουμε ολους για τα καλα λογια αλλα και τις παρατηρησεις σας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσύ Θέλεις ΣΕΞ!

 

 

Και εσύ που πήγες......δεν σε έστρωσαν όσο έπρεπε. ;D

Nαι,γιατι ποτε δεν ειναι αρκετο,οπως και ο αριθμος των στρατοκαστερ που πρεπει να χουμε κυριε ΒΑΥΔΜ... :P

 

Τι βλεπω?Καρμα 1?

Καταλαβα...

Θα θελα να μαθω τις συνθηκες κατω απο τις οποιες πηρες γαλονι ξαδερφε...

Μηπως τα κανες πλακακια με την υπολοχαγο με σκοπο την δυσμενη μου μεταθεση εις σεξουαλικα φορουμ? ;D

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Nαι,γιατι ποτε δεν ειναι αρκετο,οπως και ο αριθμος των στρατοκαστερ που πρεπει να χουμε κυριε ΒΑΥΔΜ... :P

 

Τι βλεπω?Καρμα 1?

Καταλαβα...

Θα θελα να μαθω τις συνθηκες κατω απο τις οποιες πηρες γαλονι ξαδερφε...

Μηπως τα κανες πλακακια με την υπολοχαγο με σκοπο την δυσμενη μου μεταθεση εις σεξουαλικα φορουμ? ;D

 

Αν σου πω ότι τώρα που το’ πες, το πρόσεξα!  ;D

 

Τώρα όμως θα σε πατάξω (πάει την ψώνισα από την εξουσία).  

Λοιπόν! Είμαι δεκανέας! Κάτσε κάτω Παπαδόπουλε! Και με τον άλλο εκεί μαζ,ί τον Γεώργιο , εσείς οι Δύο, κάντε μια τριάδα ;D και Στοιχηθείτε! ΑΡΜ!  

Αυτά με τα "πλακάκια" και της λαϊκές εκφράσεις δεν τα αντιλαμβάνομαι. Πήρα γαλόνι, όπως όλοι. Πέρασα ΛΥΒ!

Πάντως σε πληροφορώ ότι στοκάρω (τα πλακάκια) με περισσή χάρη (είμαι ο Malmesteen του στοκαρίσματος) ;D.  

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πάντως σε πληροφορώ ότι στοκάρω (τα πλακάκια) με περισσή χάρη (είμαι ο Malmesteen του στοκαρίσματος) ;D.  

Noμιζω οτι ειναι η καλυτερη πασα για να το εξευτελισουμε εντελως... ;D ;D

Ημιανας!

Πα να φαω κατι σαρακοστιανα που χει στο σπιτ και να γυρισω ''ορμωμενος'' ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι ο Malmsteen του στοκαρίσματος) Grin.

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Aπλα θεικο.

Κυρ Δεκανεα εγω δε φταιω(ρουφιανος).Φταινε οι Παπαδοπουλος(οι αλλοι δυο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ταυτόχρονα και με πολλούς. Και με κάμερα, κ δωρεάν.

Αυτα να τα λες λιγο χαμηλοφωνα γιατι τ ακουει ο Λακης και εξαγριωνεται... ;D ;D ;D

Μηπως να μετατεθουμε παιδικη χαρα?

 

Ευη,ασε μας λιγο ρε συ,δεν ειμαστε για τσατ.Εδω αγαπαμε,τι να κανουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου