Προς το περιεχόμενο

Ποιό μικρο πολυεφφε. (boss me 25, Digitech 155 - 355, zoom g3)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην παρεα.

Ξερω οτι τ θεμα εχει ειπωθει πολλες φορες αλλα λογ ελειψεις χωρου ψαχνω για ενα μικρο πολυεφφε και εχω βαλει στο ματι τα boss me 25,digitech rp 155,255,355

ψαχνωντας λοιπον στο dv 247 ειδα κατι καινουργιο Ζοομ g3 και φαινεται καλο (το εχει κανεις?)

http://www.dv247.com/guitars/zoom-g3-guitar-multi-effects-pedal--82983

 

δεν θελω πολλα να εχει 15+ δευτερολρπτα λουπερ drum machine(θα ειναι καλο)

και τα κλασικα εφφε reverb delay drive eq.που δεν τα εχω στον fender 5w που κανω εξασκηση(αλλα μου αρεσει απιστευτα αυτος ο ενησχιτακος).

 

Αν υπαρχει κατι αλλο που δεν το ξερω ριξτε το.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Zoom δεν γνωριζω κατι, παντως απ' αυτα που προτεινεις εγω θα προτιμουσα το Boss.

Επισης θα μπορουσες να κοιταξεις και το tonelab st της VOX, αν και δεν ειμαι σιγουρος αν εχει drum machine.

Everybody gets the blues sometime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω διαλεξει το ΜΕ 25 λογω του ευκολου προγραμματισμου , του πολυ καλου ηχου και την συνδεση με usb με το πισι οπου λειτουργει κ σαν καρτα ηχου κ με βολευει γενικοτερα σε συνδιασμο με τα προγραμματα που  ερχονται μαζι στο πακετο,,βασικο δε η απ ευθειας  συνδεση με mp3 player κλπ ...Πολυ βολικο κ για τις προβες.

Τις ζουμ δε τις μπορω καθοοολου μετα απο σχετικη εμπειρια που ειχα με μια που καποτε ειχα αγορασει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου