Προς το περιεχόμενο

Νέα δέρματα Remo για αριστερόχειρες


Haris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιτέλους, οι lefties μπορείτε να πάψετε να παραπονιέστε ότι ο κόσμος είναι φτιαγμένος για δεξιόχειρες. Ιδού το νέο Coated Ambassador Left, σχεδιασμένο ειδικά για αριστερόχειρες:

 

unknownname.png.scaled600.png

 

Και το σχετικό link, που εξηγεί την ανάγκη που οδήγησε στην νέα επαναστατική αυτή υλοποίηση, και περιλαμβάνει και τις απόψεις διάσημων ντράμερς: http://drumsonsale.posterous.com/new-remo-left-handed-snare-drum-head

 

Νομίζω ότι ήρθε και η ώρα των πεταλιών και των hi-hat για αριστεροπόδαρους, ενώ δεν έχω καταλάβει γιατί δεν βάζουν τις ενδείξεις "L" και "R" επάνω στις μπακέτες. Πώς περιμένουν να τις ξεχωρίσουμε;  ;D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστευω οτι χρειαζεται να υπαρχουν μπακετες για αριστεροχειρες και τουμπαλιν οπωσ και δερματα ;;;;Μου φαινεται ( 100% δηλαδη ) κολπο του Marketing  εταιρειων παραγωγης ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ  προσοχη επαναλαμβανω ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ .Γιατι δεν εχουν βγαλει σετ ειδικο για αριστεροχειρες ...Γιατι δεν χρειαζεται απλα.Τωρα λοιπον με την παγκοσμια κριση βρηκαν ενα ''πατημα'' να δημιουργησουν επιπλεον πωλησεις και ιδου .ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΕΡΜΑ ΓΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΟΧΕΙΡΕΣ ....

....ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ  ΜΕ ''ΚΟΥΦΑΝΕ'' .Ελεος ρε marketeers  η Mercy in English .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα στη μουσικη υπαρχει ενας ψιλορατσισμος με τους αριστεροχειρες . ακομα και τωρα που βγαλαμε μετα απο τοσα χρονια και πολυ κοπο δερματα μονο για μας, πεσατε ολοι να μας φατε  ;D

εγω ηδη παρηγγειλα μερικες κουτες για να υποστηριξω το εγχειρημα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδες πως την πατησα  αλλα μετα απο 4 μερες ισως να εχω και μια μικρη δικαιολογια .

Απο μερια μου δεν υπαρχει ρατσισμος γιατι παιζω και απο τισ δυο πλευρες(αριστερα και δεξια )

Γι' αυτο και το εφαγα ευκολα φιλε Pandev.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρολο που ειμαι αριστεροχειρας παιζω απο τα δεξια . . . Οσο για τον ρατσισμο προς εμας τους αριστεροχειρες ΝΑΙ ΙΣΧΥΕΙ . . . Και εγω λοιπον θα αγορασω ενα φορτηγο left hand heads για να τα υποστηριξω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου