Προς το περιεχόμενο

Επιλογη ενισχυτη!! Please help...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω επιτελους μαζεψει καποια λεφτα για ενισχυτη και βρισκομαι αναμεσα σε 2. τους:Marshall DSL 401 k Laney LC-30II. Παρακαλω πειτε μου τη γνωμη σας...(επειδη ξερω οτι υπαρχουν πολλοι φαν των fender, να σασ πω οτι δεν ενδιαφερομαι για τετοιον)

Let's make some NOIZ !!! (αφου αυτο μπορουμε.....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα πρότεινα τον laney. Μου ακούγεται αρκετά καλύτερος. Βεβαια εξαρτάται και από τον υπόλοιπο εξοπλισμό που έχεις και τι είδος ήχο έχεις στο μυαλό σου να προσεγγίσεις.

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο αγγλια και οι δυο τιμεσ: marshall-590eyra , laney 500eyra.απο ηχο ο ηχοσ της marshall μου αρεσει αν και οi laney δεν απεχουν και πολυ απο τα γουστα μου.

Let's make some NOIZ !!! (αφου αυτο μπορουμε.....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε με κλειστα ματια (κατ εμε παντα) τον Λανευ. Βγαζει μεγαλυτερη ποικιλια ηχων (και καλυτερων ηχων), και εχει μεγαλη διαφορα στην ποιοτητα κατασκευης.

 

Τους εχω κοντραρει καποιες φορες σε στουντιο Α/Β και καθε φορα ο Λανευ εβγαινε καλυτερος.

okai LS85Q

Matamp 1224MkX, thd hotplate, HBE BigD, Soulbender and a useless guitarist

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O dsl einai poly kalos enisxytis. Einai omws tis gnwstis sxolis (marshall).

O Lc30 einai pio idiaiteros ixos sto idio style. Exw enan Lc15 gia practice amp kai eimai yperikanopoiimenos.

Teleutaia moy protasi einai na peraseis apo to naka guitar shop na akouseis ton laney, kai ligo parakatw i musik produktiv nomizw oti tha exei kapoion dsl na akouseis (epidi bon studio einai kleisto apogeumata kai sabbata)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφε ΕΛΛΗΝΙΚΑ!

Τα greeklish απαγορευονται σε αυτο το φορουμ :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου