Προς το περιεχόμενο

Επιλογη Fender


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιό νησί?...για να σου στείλουμε τον Superfunk το καλοκαίρι να στη σετάρει (γι αυτές τις δουλειές τον έχουμε άλλωστε... :D) και να κάνει και κανένα μπάνιο...τον έχει φάει το Βερολίνο...

 

Ειμαι απο Συρο!Λουκουμια κ τετοια!

Αδερφέ, αφού θες SRV γιατί απλά δεν παίρνεις μια; 1759 ευρώ στον Γερμανό και καθάρισες  ;D

Έχει και ένα ωραιότατο SRV στο pickguard... Τη πήρες και καθάρισες. Και άμα σου κάνει κέφι την δίνεις και για ένα ρελίκιασμα στον μπάρμπα Μάραθον  ;D ;D ;D και θα γίνει λουκούμι...

 

Χαχαχα!Ολα καλα φιλε,μαζι σου!Αν μου περισσευαν κ τοσα φραγκακια!!

Hey Pinky!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

1759 ευρώ στον Γερμανό και καθάρισες  ;D

Kαλά...εσείς οι 4η εξουσία, έχετε φράγκα.... ;D ;D

Εδώ υπάρχει με τα μισά λεφτά στη πηγή...και οι υπόλοιποι, από εκεί αγοράζουν και τις πουλάνε διπλή τιμή

IMG_0087.JPG

http://www.monsterrelic.com/gallery.htm

 

Κρίνοντας από τα γλυπτά της εποχής σας τότε, λογικό.

Γιατί φίλος? Ο Ηenry Moore κάνει πιό μοντέρνα?

 

Ειμαι απο Συρο!Λουκουμια κ τετοια!

Χαχαχα!Ολα καλα φιλε,μαζι σου!Αν μου περισσευαν κ τοσα φραγκακια!!

Τέλεια...ψάξε να βρείς τον "δικό" μας μάστορα τον Yann που είναι και αυτός από εκεί και θα κατέβει σίγουρα για καμμιά βουτιά ;) Άντε μπαγάσα...σε φτιάξαμε πάλι ;D ;D

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 και πανω???Δεν θα θελει και το αναλογο σεταρισμα?Απο εδω που ειμαι δεν υπαρχει καποιος να μου την πασπατεψει!Ειμαι απο νησι.(μπορει κ να μην ειναι ετσι)

 

καταρχην ΟΛΕΣ οι κιθαρες (οτι χορδες και να βαλεις) θελουν το...αναλογο σεταρισμα

 

αλλα για αυτο εχει προβλεψει το ΝΟΙΖ

 

http://www.noiz.gr/index.php?action=articles;sa=view;article=39

 

 

κατα δευτερον..ΦΥΣΙΚΑ και ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ 11αρες,12αρες και...20αρες για να παιξεις blues (τον ηχο του SRV ετσι κι αλλοιως ΠΟΤΕ δεν θα τον βγαλεις,εκτος κι αν γινεις και εσυ τοσο καλος κιθαριστας ,και εχεις βεβαια και τους αναλογους ΕΝΙΣΧΥΤΕΣ που ειναι ΠΟΛΥ πιο σημαντικοι απο την κιθαρα στον τελικο ηχο)

 

ουτε φυσικα χρειαζεται να...κουρδισεις εναν τονο χαμηλοτερα....επειδη το εκανε ο SRV δεν ειναι αναγκη να το κανεις και εσυ (επισης ειχε και..εναν ποντο action στο 12ο ταστο...θα το κανεις και εσυ?? ;D)  

 

παρε λοιπον μια αξιοπρεπη strat βαλτης τις χορδες που ΣΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ και παιζε μεχρι να...μαθεις... ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε λοιπον μια αξιοπρεπη strat βαλτης τις χορδες που ΣΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ και παιζε μεχρι να...μαθεις... ;)

Που και που, κανα σωστό το λές πάντως.  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε φυσικα χρειαζεται να...κουρδισεις εναν τονο χαμηλοτερα....επειδη το εκανε ο SRV

 

ημιτόνιο  ;)    (ωωω τι σου πεεεεεεεεεεε  :P)

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει αυτη η μυθολογια με τις χορδες καποια στιγμη παραπαει...

 

ειναι σαν να λεει καποιος οτι για να εχεις ηχο...Ηendrix πρεπει να παιζεις με 8αρες/10αρες,για να εχεις ηχο Jimmy Page & Billy Gibons πρεπει να παιζεις με 8αρες & για να εχεις ηχο BB King πρεπει να παιζεις με 9αρες... ;)

 

παιξτε εκει με οτι σας βολευει και μονο καλο θα δειτε.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Εδώ υπάρχει με τα μισά λεφτά στη πηγή...και οι υπόλοιποι, από εκεί αγοράζουν και τις

 

OK, αλλά πόσο κοστίζει το ρελίκιασμα στην... πηγή; Γιατί αν κάνει όσο η κιθάρα βράσε όριζα και την Αφροδίτη του Willendorf παρέα  ;D ;D ;D

 

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK, αλλά πόσο κοστίζει το ρελίκιασμα στην... πηγή; Γιατί αν κάνει όσο η κιθάρα βράσε όριζα και την Αφροδίτη του Willendorf παρέα  ;D ;D ;D

Aπό ότι είδες...ο συγκεκριμένος, είναι χοντρέμπορας ;D και πληρώνεται σε $$$ (σημαντικό!!!). Και, όπως έχουν ματαπεί, μία καλή partcaste κάνει 800-1200...παραπάνω ΔΕΝ ΠΑΕΙ να χτυπιέσαι ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλεια...ψάξε να βρείς τον "δικό" μας μάστορα τον Yann που είναι και αυτός από εκεί και θα κατέβει σίγουρα για καμμιά βουτιά ;) Άντε μπαγάσα...σε φτιάξαμε πάλι ;D ;D

 

Ποιος ειναι ο Κυριος?Εγω παντως δεν φευγω απο δω!Εχει και ωραιες παραλιες πεστου ;)

 

 

παρε λοιπον μια αξιοπρεπη strat βαλτης τις χορδες που ΣΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ και παιζε μεχρι να...μαθεις... ;)

 

Τι να μαθω?

Hey Pinky!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιξτε εκει με οτι σας βολευει και μονο καλο θα δειτε.... ;D

45άρες με απαλό δέρμα (flatwound)....

Όχι ότι λέμε όχι στις 20άρες, 25άρες, 30άρες, 35άρες, 40άρες

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου