Προς το περιεχόμενο

Αγορά Drums για αρχάριο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΝΟΙΞΕ ΣΤΟΥ thomann και θα βρης αυτα που θελεις η αλλοιως στις αγγελιες του noiz ολο και κατι θα βρης ,βεβαια με αυτα τα χρηματα θα παρεις κατι οχι και τοσο καλο .ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ...ΨΑΞΕ ..λιγο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε lucifer κοιτα στο φορουμ για ντραμερς (σ'αυτο εδω δηλαδη ) στη σελιδα 2 εχει ενα thread << αγορα drums για αρχαριους >> κατι θα βρειςπιστευω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΝΩΜΗ να πω δεν μπορω γιατι δεν τα ξερω δεν τα εχω δει απο κοντα και δεν τα εχω ακουσει κι'ολας

Να περιμενεις μηπως σημερα Δευτερα  καποιοι αλλοι απο το Φορουμ εχουν καποια γνωση απο πρωτο χερι .Παντως εγω τυμπανα απο Τhomann και γενικα οργανα που δεν μπορω να τα ακουσω ζωντανα δεν θα αγοραζα ποτε .Αν εχεις δει ο Thomann εχει και επιστροφες .Σημερα ειδα οτι εχει δυο(2) Πιανα

rhodes το καινουργιο μοντελο στην αποθηκη με ελαφρα καλυτερη τιμη αναφεροντας οτι ειναι επιστροφες Μπορει καποιος να μου πει τι σημαινει αυτο .Ειναι λαθος τροπος αγορας ο συγκεκριμενος.

Το καλο ειναι οτι σου δινει την ευκαιρια να το επιστρεψεις μεσα σε 30 μερες κλπ.Ψαξε λιγο μην βιαζεσαι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τυμπανα αυτα ειναι χαλια. αλλωστε οτι πληρωνεις παιρνεις. Αναγκαστικα οταν το μπατζετ σου ειναι μικρο θα κινηθεις σε τετοια. Ολοι ετσι ξεκινησαμε. 

 

Οτι σετ ειναι καινουργιο και φουλ κομπλε με 350 - 400 ειναι χαλια (ΟΛΑ ομως). Χαλια στον ηχο, χαλια στο ευρος κουρδισματος, χαλια στα σιδερα που θα αρχισουν συντομα να διαλυονται στις, χαλια βιδες που δε θα σφιγγουν κλπ.

 

Μη μπεις στη διαδικασια power beat ή granite ή warrior ή ξερω γω τι. ΟΛΑ ειναι χαλια. Κανουν ομως τη βασικη δουλεια : Ειναι μια χαρα για practice.

 

Με 350 -400 μπορει να βρεις κανενα μεταχειρισεμενο αξιοπρεπες σετακι, αλλα μονο τυμπανα . μετα ψαχνεις για βασεις και πιατα αλλα ξεφευγεις.

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου