Προς το περιεχόμενο

Bugera 6262 vs Bugera 333xl ( infinium )



Προτεινόμενες αναρτήσεις

και εγω δεν εχω ξεκαθαρη αποψη καθως δεν εχω παιξει με κανεναν απο του δυο...μονο οτι εχω ακουσει και δει σε you tube...περισσοτερο κλεινω προς 333...

 

ενας καλος γνωστος ταξιδεψε γερμανια και πηγε thomann...εκει δοκιμασε και τον 333...

 

τα δικα του σχολια ηταν τα εξης....εκπληκτικο καθαρο καναλι...το lead του ομως οχι τοσο τσαμπουκαλεμενο οσο πρεπει για να περναει...δικα του τα χερια και τα αυτια φυσικα...απλα μεταφερω τα λογια του...

 

προσωπικα δεν εχω αμφιβολια πως ειναι καλη αγορα σε χαμηλη τιμη που αξιζει με το παραπανω τα λεφτα της...καποιο διαστημα ημουν ψημενος με τον 333 αλλα επειδη θα εμενα στεγνος αν αγοραζα το αφησα να ξεχαστει!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αφού θέλουμε να μιλήσουμε σοβαρα, ας μιλήσουμε...

 

λιγη εγκρατεια...

 

Από κάποιον που έχει ανοίξει 166 θέματα είναι λίγο κάπως η συμβουλή...Ειδικά αν όλα έχουν το νόημα που έχουν τα 5,6,8 που είχα την τύχη να διαβάσω.

 

Φαντάζομαι λοιπόν ότι όπως έσυ έχεις το δικαίωμα να ανοίγεις κάθε λίγο και λιγάκι α-νόητα (χωρίς νόημα εννοώ, μη παρεξηγηθούμε, και πάντα κατά την προσωπική μου άποψη) θέματα (γτ αν δεν το είχες κάποιος θα σε είχε μαζέψει τόσο καιρό), έτσι και γω μάλλον έχω το δικαίωμα να τα κριτικάρω. Τα περί προσβολών δε τα κατανοώ, πράγματι δεν είδα ότι το θέμα είναι παλιό και μετά την ευγενική (!) σου υπόδειξη που συνοδεύτηκε από γέλια του Αη Βασίλη (είσαι μες το κλίμα των εορτών φαίνεται) νομίζω ότι η απάντησή μου ήταν απλά σε ανάλογο ύφος. Όχι τπτ άλλο, για να μη νομίζεις ότι κατάφερες και κάτι δλδ... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού θέλουμε να μιλήσουμε σοβαρα, ας μιλήσουμε...

Από κάποιον που έχει ανοίξει 166 θέματα είναι λίγο κάπως η συμβουλή...Ειδικά αν όλα έχουν το νόημα που έχουν τα 5,6,8 που είχα την τύχη να διαβάσω.

 

Φαντάζομαι λοιπόν ότι όπως έσυ έχεις το δικαίωμα να ανοίγεις κάθε λίγο και λιγάκι α-νόητα (χωρίς νόημα εννοώ, μη παρεξηγηθούμε, και πάντα κατά την προσωπική μου άποψη) θέματα (γτ αν δεν το είχες κάποιος θα σε είχε μαζέψει τόσο καιρό), έτσι και γω μάλλον έχω το δικαίωμα να τα κριτικάρω. Τα περί προσβολών δε τα κατανοώ, πράγματι δεν είδα ότι το θέμα είναι παλιό και μετά την ευγενική (!) σου υπόδειξη που συνοδεύτηκε από γέλια του Αη Βασίλη (είσαι μες το κλίμα των εορτών φαίνεται) νομίζω ότι η απάντησή μου ήταν απλά σε ανάλογο ύφος. Όχι τπτ άλλο, για να μη νομίζεις ότι κατάφερες και κάτι δλδ... ;)

 

 

To τι θεματα ανοιγω εγω και τι γραφω μεσα ειναι προσωπικη μου υποθεση. 

Μεσα στα ποστ μου δεν εχω αναφερθει ποτε σε εσενα ουτε εχω κριτικαρει ποτε εσενα...Να κανεις κι εσυ το ιδιο σε παρακαλω...Δεν σε ενοχλησα , εσυ το ξεκινησες...

 

Με τα μισα παιδια του φορουμ κανουμε παρεα και εξω .Εξου και η ανεση που εχουμε μεταξυ μας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλική παράκληση σε όλους: εαν δεν μας αφορά ένα θέμα 'γνώμης περί αγοράς εξοπλισμού', δεν χρειάζεται να απαντάμε για να 'κριτικάρουμε' τον OP. Live and let live, δεν χρειάζεται να σκοτωθείτε για τον ενισχυτή του Άρη (που τελικά αγόρασε ενισχυτή, no?).

 

Ριχάρδε, κατά λάθος το edit, εαν θές ξαναγράψε το post σου, για να το βάλω στη θέση του (αν και δεν υπάρχει κανένας λόγος να συνεχιστεί η αντιπαράθεση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που τελικά αγόρασε ενισχυτή, no?

 

 

Nαι Νικολα μου πηρα...

 

Btw ευχαριστω για αυτο το πολυ πετυχημενο σου σχολιο

 

Φιλική παράκληση σε όλους: εαν δεν μας αφορά ένα θέμα 'γνώμης περί αγοράς εξοπλισμού', δεν χρειάζεται να απαντάμε για να 'κριτικάρουμε' τον OP.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Με τα μισα παιδια του φορουμ κανουμε παρεα και εξω .Εξου και η ανεση που εχουμε μεταξυ μας .

 

 

Τι σχέση έχει τώρα αυτό με το θέμα, μόνο εσύ το καταλαβαίνεις προφανώς...

 

 

εσυ το ξεκινησες...

 

 

Όχι, δεν θα πω τι μου θυμίζει αυτό...

 

(αν και δεν υπάρχει κανένας λόγος να συνεχιστεί η αντιπαράθεση).

 

Συμφωνώ, ούτως ή άλλως I made my point...Συνεχίζω να πιστεύω ότι η σοβαρότητα του φόρουμ βάλλεται, αλλά δε θα χαλάω τη ζαχαρένια του φίλου Άρη. Απλά θα περιμένω το επόμενο θέμα-υπερπαραγωγή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίζω να πιστεύω ότι η σοβαρότητα του φόρουμ βάλλεται

 

 

Ασε αυτο το κομματι να το ελεγχουν οι αρμοδιοι.Το φορουμ ειναι παρα πολυ σοβαρο , και τα μελη του εχουν βοηθησει/βοηθηθει και ανταλλαξει αποψεις σε πολλα θεματα ολα αυτα τα χρονια . Να σου παραθεσω κατι που αναγραφεται στην πρωτη σελιδα

 

Καλό είναι να μην θεωρούμε τον εαυτό μας σημείο αναφοράς για το επίπεδο όσων διαβάζουν.

Δεν μιλάμε στην ίδια τάξη στο σχολείο και δεν είμαστε ούτε συνομήλικοι, ούτε ζούμε στον ίδιο τόπο με παρόμοιες εμπειρίες. Οταν γράφεις κάτι στο Noiz, μπορεί να το διαβάσει ο δάσκαλος σου, το είδωλο σου ή ο μαθητής σου. Γι αυτό γράφουμε ευγενικά, φειδωλά και μετρημένα λαμβάνοντας υπ' όψη πως θα το διαβάζουν, 81,000+ ΜΟΥΣΙΚΟΙ για χρόνια.

 

Απλά θα περιμένω το επόμενο θέμα-υπερπαραγωγή...

 

Με τιμα το γεγονος οτι θα περιμενεις το επομενο μου θεμα

 

Το αν ειναι υπεραπαραγωγες τα θεματα μου , αυτο ειναι αλλο ζητημα...Μπορει και να ειναι ( δικαιωμα μου ) ομως δεν προσβαλω κανεναν...  Και δεν ειναι δικη σου δουλεια να τα κρινεις... Υπαρχουν moderator για αυτες τις δουλειες... Αν σε ενδιαφερει αυτη η δουλεια , ανοιχτο το ιντερνετ και δκη σου αποφαση να ασχοληθεις με το θεμα με οποια ειδους αστυνομευση θελεις...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητώ μια ειλικρινή συγγνώμη από τον ndnikola που ζήτησε να μη συνεχιστεί η αντιπαράθεση, πρόκειται για το τελευταίο μου μήνυμα σε αυτό το θρεντ, αλλά κάποια πράγματα είναι απίστευτα...!

 

 

Καλό είναι να μην θεωρούμε τον εαυτό μας σημείο αναφοράς για το επίπεδο όσων διαβάζουν.

Δεν μιλάμε στην ίδια τάξη στο σχολείο και δεν είμαστε ούτε συνομήλικοι, ούτε ζούμε στον ίδιο τόπο με παρόμοιες εμπειρίες. Οταν γράφεις κάτι στο Noiz, μπορεί να το διαβάσει ο δάσκαλος σου, το είδωλο σου ή ο μαθητής σου. Γι αυτό γράφουμε ευγενικά, φειδωλά και μετρημένα λαμβάνοντας υπ' όψη πως θα το διαβάζουν, 81,000+ ΜΟΥΣΙΚΟΙ για χρόνια.

 

 

Kαλα οτι θυμασαι χαιρεσαι...

 

Απαντας και σε ποστ του Μαιου

 

Εγραφηκες και οκτωμβρη στο noiz !!!

 

χο χο χο !!!

 

:-X :-X :-X :-X

 

...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Δεν βαλλεται το φορουμ ριχαρδε, στην ουσια εσυ βαλλεσαι, θεωρωντας αφελως οτι τα μελη του φορουμ περιμεναν εσενα να τους υποδειξεις με τα 41 μηνυματα σου, το τι ειναι σοβαρο και τι α-σοβαρο. Μιλας συγκεκαλυμενα υβριστικα και καλυτερα να υποθεσεις οτι δεν εχεις εκνευρισει μονο εμενα  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε massalion αφου εσυ εισαι φιλαρακι , γιατι με πας κοντρα για ? Πηρα ενισχυτη ουριστε

 

 

Αφου δεν ειχα λεφτα το Μαιο τι να καμνω ?

 

Με γειές ρε τρελέ, καλοπαιχτος! Αργησες αλλα τα καταφερες τελικά.

 

Ερώτηση: τη Stirella τη δουλεύεις στο input η στο effects loop ? ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου