Προς το περιεχόμενο

Steve Jordan-Club Custom


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

.Ωστοσο ειναι μια φανταστικη παραγωγη..με φοβερο ηχο..και με πολυ σοβαρα ονοματα να παιζουν μεσα..{Μanu Katche Pino Palladino,Phil Collins,Simon Philips...}

Aγαπημενο κομματι του δισκου...

woman in chains..

 

Αφού έβαλες την κομματάρα, να προσθέσουμε και την Oleta Adams (μην μας κάνει «μούτρα»)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

σιγα μην τον εγραφαν και σε κερι..... ;D ;D

 

ξερω οτι σαν ηχοληπτης και παραγωγος που εισαι.. δεν προκειται να συμφωνησεις ποτε μαζι μου..

Αλλα η αποψη μου ειναι οτι ολα τα protools του κοσμου...δεν μπορουν και δεν προκειται ποτε...να βγαλουν την ζεστασια της μπομπινας....Ισως σε πολλα πολλα πολλα χρονια απο τωρα..

Παρε και 2 κομματακια γραμμενα σε ..κερι να γουσταρεις

Χρήστος Θηβαίος - Ημερολόγιο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού έβαλες την κομματάρα, να προσθέσουμε και την Oleta Adams (μην μας κάνει «μούτρα»)!

H ιστορια πισω απο την Oleta ειναι η εξης..

Η Oleta τραγουδαγε στο πιανο-ρεστοραν ενος ξενοδοχειου που κατα τυχη εμειναν ενα βραδυ εκει οι 2 Tears..και τους εκανε να βγουν απο το δωματιο και να ψαξουν να βρουν απο που ερχεται αυτη η φωνη..Η συνεχεια ειναι  επι του δισκου..

Μεσα στις 2-3 καλυτερες γυναικειες φωνες που εχω ακουσει ποτε φιλε LK.

Φυσικα και δεν πρεπει να την αφησουμε παραπονεμενη..μιας και στο woman in chains..εχει τεραστιο input.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου