Προς το περιεχόμενο

Περιγραφη παραγγελιας απο thomann.de


Προτεινόμενες αναρτήσεις

...νέος Σελίμ....πάει κι αυτός...ο 2ος που τρώει το Νοiz...

 

Δεν το επιασα αυτο!Για καντο μου λιγο πιο λιανα! ;D

Let 's Play Some F@cking

          Rock 'n Roll

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν το επιασα αυτο!Για καντο μου λιγο πιο λιανα! ;D

Inside joke...κάνε ένα search ;D

http://www.noiz.gr/index.php?topic=172951.0

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Έχω και εγώ προπληρωμένη από την Τράπεζα Πειραιώς, την οποία φορτίζω με χρήματα μόνο όταν χρειαστεί να κάνω κάποια αγορά. Παρ'όλα αυτά, την έχω συνδέσει με τον Paypal λογαριασμό μου, και κάθε φορά που δίνεται η επιλογή πληρωμής μέσω Paypal, χρησιμοποιώ αυτό αντί της κάρτας. Είναι ένα επιπλέον μέτρο ασφαλείας γιατί τα κρίσιμα στοιχεία της κάρτας δεν εκτίθενται στον πωλητή. Αυτό συμβαίνει και στην περίπτωση χρήσης πιστωτικής.

 

2. Είναι εφικτό σε αρκετές περιπτώσεις (επισήμως και όχι στη ζούλα, πχ. στο Amazon) όχι μόνο να βάλεις διαφορετική shipping address από αυτή που έχει καταχωρηθεί στην κάρτα σου, αλλά και διαφορετικό παραλήπτη.

 

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράζω μέσω Intenet, αν θυμάμαι καλά από το 2004, με πιστωτική από την Τράπεζα Πειραιώς που έχει βγεί στο όνομα της γυναίκας μου. Τα πράγματα ταχυδρομούνται στο όνομά μου. Σε καμμία αγορά δεν συνάντησα δυσκολία, είτε από Αμερική είτε από Ευρώπη. Απλώς, την πρώτη φορά που έδινα τα στοιχεία σε ένα μαγαζί π.χ. Amazon ή Thomann, υπήρχε μία καθυστέρηση δύο ή τριών ημερών μέχρι να γίνει μία εξακρίβωση των στοιχείων της κάρτας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολη την παρεα.Θελω να κανω μια αγορα κιθαρας απο το thomann και θελω αν μπορει καποιος να μου κανει μια αναλυτικη περιγραφη για το πως θα το κανω!Να σημειωσω μονο οτι η πληρωμη θα ειναι με προπληρομενη καρτα δηλαδη μεσω paypal!Ευχαριστω!

 

Ήμαρτον και έλεος ρε παιδιά...Στα help pages τέτοιων μεγαθηρίων όπως ο Thomann έχει οδηγίες μέχρι και για το πως να φας το πρω'ι'νό σου και μετά πως θα βουρτσίσεις τα δόντια σου...Εκτός αν είσαι ανήλικος οπότε μάλλον οι γονείς σου θα πρέπει να κάνουν την αγορά.

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η γυναικα σου μενει σε αλλη Δ/ΝΣΗ απο εσενα?

 

Όχι, αλλά δεν νομίζω ότι αν αλλάξουμε διεύθυνση αυτομάτως ακυρώνεται και η κάρτα.

 

Εξ άλλου εσύ θα το γνωρίζεις πολύ καλύτερα ότι πριν από το τελικό τσεκάρισμα υπάρχει η δυνατότητα αλλαγής της διεύθυνσης αποστολής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου