Προς το περιεχόμενο

Αγορά μπάσου μέχρι 350ε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες εχω απελπιστει..Θελω να αγορασω ενα καινουριο μπασακι και εχω βρει τοσα πολλα που δεν ξερω ποιο να διαλεξω...Θελω να παιζω ολα τα ειδη και το διαθετω μεχρι 350 ευρωπουλα....Βοηθειαααααα

barber the crazy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

350 ευρω....

ολα τα ειδη....

15(με τους υπολογισμους )

Παρε ενα squier jazz να τελειωνεις μεχρι τα 18 σου...

Η...Βαλε στην ακρη ακομη 150 και παρε το goodthing...warwick corvete στις αγγελιες...και δεν θα χρειαστει να το πεταξεις στα 18 σου ;D

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα ειναι επισημο?ερωτας?

Εδώ και χρόνια ρε... Απλά είπα να μην είμαι κολλημένος... Έκανα την γύρα μου, πήρα εμπειρίες και τώρα ξαναγύρισα στην γυναίκα της ζωής μου...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως τα squier classic vibe Είναι τα πιο πολλα υποσχομενα όργανα της κατηγορίας. Και βγαίνουν και σε παραλλαγές για όλα τα γούστα. Τώρα, αν ψάχνεις κάτι πιο "μοντέρνο", θα σου πρότεινα τα cort.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Νομίζω ότι οι περισσότεροι γνωρίζετε το... κόλλημα μου  ;D. Παρόλα αυτά, μετά την ακρόαση του Ibanez που πήρε ο Funky, θα ταχθώ αναφανδόν με την πρόταση του  ;)

 

Πάντως εξ ιδίας πείρας, θα σας έλεγα ότι υπάρχουν κάποιες ελάχιστες περιπτώσεις που κάποια άλλα, φθηνά όργανα, μπορεί να παίζουν όχι απλά εξαιρετικά, αλλά υπεράνω φαντασίας και δεν γράφουν ούτε Fender, ούτε Ibanez, ούτε Warwick.

 

Όμως πρέπει να έχεις τα αυτιά σου ανοιχτά και κυρίως όχι προκαταλήψεις αναφορικά με το τι γράφει στο headstock  ;) 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου