Προς το περιεχόμενο

Ένα μικρό jam με funky blues διάθεση


SlenderSmash

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάνοντας ποδαρικό στην Onyx Blackbird που πρόσφατα απέκτησα!

 

Λίγο τετριμμένο το backing track, λίγο sloppy σε κάποια σημεία αλλά δεν υπήρχε χρόνος για πολύ refining...

 

 

Σχολιάστε ελεύθερα και προτιμήστε HD αν το αντέχει η σύνδεση σας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα προσωπικά μου άρεσε.Ωραία σηκώματα,ωραίο vibrato.Oκ λίγα λαθάκια, πάντως λιγότερα απο αυτά που θα έκανα εγώ.Τώρα κάποιοι μπορεί να πούν οτι έπαιξες μονο πεντατονική,οτι έπαιξες με έτοιμο backing track,οτι δεν είχες feeling (λες και είναι κάτι αντικειμενικό ή μετρήσιμο)κ.α.Sorry παιδιά αλλά ξύπνησα στραβά σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα προσωπικά μου άρεσε.Ωραία σηκώματα,ωραίο vibrato.Oκ λίγα λαθάκια, πάντως λιγότερα απο αυτά που θα έκανα εγώ.Τώρα κάποιοι μπορεί να πούν οτι έπαιξες μονο πεντατονική,οτι έπαιξες με έτοιμο backing track,οτι δεν είχες feeling (λες και είναι κάτι αντικειμενικό ή μετρήσιμο)κ.α.Sorry παιδιά αλλά ξύπνησα στραβά σήμερα.

Ευτυχώς αυτοί οι κάποιοι δεν σχολίασαν δηλαδή... :D

Σε ευχαριστώ όπως και να χει :)

 

ωραίο κιθαρόνι ;) ;) ;)

Αν το είχα προσέξει και δεν φώτιζε το φως την μπίχλα του pickguard θα ήταν ακόμα πιο ωραίο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην αρχη με αγχωσες.....αλλα μετα ητανε πρωτο....λυθηκες ...

και εβγαλες ωραιας πραγματα......ωραιος ηχος....... ;)

 

american deluxe ? με μαμα μαγνητες? ::)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

american deluxe ? με μαμα μαγνητες? ::)

Deluxe Fat Strat, όλα μαμά εκτός από τα τάστα που έχω βάλει τα jumbo του suhr...

 

Ωραιος ηχος, ωραιο παιξιμο. Το ειδος της μουσικης που μ'αρεσει, θα μπορουσα να το ακουω ολη μερα. Ποσταρε κι αλλο!

Θα ήθελα το επόμενο που θα ποστάρω να είναι ολοκληρωμένο τραγούδι, αλλά κάτι τέτοιο παίρνει.... χρόνο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου