Προς το περιεχόμενο

American Idol


Jazzjoker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μη συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα.

 

 

 

που τα ειδες τα ανομοια.Συμφωνω στο οτι αυτο το ειδος ειναι στο αιμα τους.

Αλλα εγω μιλαω για τη σοβαροτητα-και τη μελετη.οχι παιρνω ενα μικροφωνο επιδει οι φιλοι μου ειπανα εχω φοναρα(οχι οτι δε εχει και εκει σουργελα....)

ουτε στο θεμα του πλυθισμου συνφωνω γιατι αν δεις στη ελλαδα οι κυπραιοι μας εχουν βαλει γιαλια που ειναι πολυ λιγοτεροι απο εμας.και δε ειναι θεμα ταλεντου θεμα μελετης ειναι.οσον αφορα το στησημο των show δε με ενδιαφερει το θεμα ειναι ποιος εχει να πει κατι

www.autokanelis.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που τα ειδες τα ανομοια.Συμφωνω στο οτι αυτο το ειδος ειναι στο αιμα τους.

Αλλα εγω μιλαω για τη σοβαροτητα-και τη μελετη.οχι παιρνω ενα μικροφωνο επιδει οι φιλοι μου ειπανα εχω φοναρα(οχι οτι δε εχει και εκει σουργελα....)

ουτε στο θεμα του πλυθισμου συνφωνω γιατι αν δεις στη ελλαδα οι κυπραιοι μας εχουν βαλει γιαλια που ειναι πολυ λιγοτεροι απο εμας.και δε ειναι θεμα ταλεντου θεμα μελετης ειναι.οσον αφορα το στησημο των show δε με ενδιαφερει το θεμα ειναι ποιος εχει να πει κατι

 

Ανόμοια είναι.

Σα να παίζω μαντινάδες εγώ κι ένας κρητικός  ;D

 

Οι Κύπριοι που "μας έχουν βάλει τα γυαλιά" (που πολύ αμφιβάλλω) δεν μπορούν να συγκριθούν με τους Αμερικάνους.

 

Το ταλέντο και η μελέτη είναι πολύ σημαντικοί παράγοντες αρκεί να ξεκινάμε από το ίδιο σημείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου