Προς το περιεχόμενο

heartless-Michael Burks


gregg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα εξαιρετικο κομματι απο εναν εξαιρετικο καλλιτεχνη.

 

Μια διασκευη εδω :)

 

Ειναι ολα παιγμενα και γραμμενα (και μπασσο) δια χειρος μου :)

 

Hope you enjoy guys and gals! :)

 

heartless.mp3

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικό. Κι η φωνή είναι σωστή αλλά λίγο ντροπαλή σε αντίθεση με την κιθάρα της οποίας ο τσαμπουκάς σπάει κόκαλα.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικό. Κι η φωνή είναι σωστή αλλά λίγο ντροπαλή σε αντίθεση με την κιθάρα της οποίας ο τσαμπουκάς σπάει κόκαλα.

συμφωνώ και εγώ, μπράβο gregg  ;) ;) ;)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα shuffle τα σκιζεις!Φοβερο παιξιμο και ηχος.Η φωνη θελει λιγη δουλεια αλλα η χροια της ειναι κατα τη γνωμη μου ωραια και πολυ ζεστη.Εξαλλου μια φωνη σ αρεσει η οχι κυριως για τη χροια της οποτε τη βαση την εχεις κι εκει.Σκοτωνει!Gal speakin' ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα shuffle τα σκιζεις!Φοβερο παιξιμο και ηχος.Η φωνη θελει λιγη δουλεια αλλα η χροια της ειναι κατα τη γνωμη μου ωραια και πολυ ζεστη.Εξαλλου μια φωνη σ αρεσει η οχι κυριως για τη χροια της οποτε τη βαση την εχεις κι εκει.Σκοτωνει!Gal speakin' ;D ;D

 

Να'σαι καλα :)

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γρηγόρη, δεν σε είχα ξανακούσει να τραγουδάς! Δεν ξέρω τις απαιτήσεις του συγκεκριμένου κομματιού, δε το γνωρίζω άλλωστε, στέκομαι μόνο στο ότι η φωνή σου βγάζει συναίσθημα... Πολύ βασικό αυτό για μένα! Μπράβο σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου