Προς το περιεχόμενο

Bon Jovi και Προσβαση στο ΟΑΚΑ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δεν ειναι το προβλημα μου να παω αργοτερα, εγω σκεφτομουν μηπως χρειαζεται να παω νωριτερα...

 

Νομιζω ξεχνας το αθανατο ελληνικο πνευμα του της ασυνεπειας;D

Βρε μπας και εισαι Αλλοδαπο? ;D

Αν εισαι στην ωρα σου εισαι κομπλε...Μην ξεχνας εχει και support....

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα...οχι ημεδαπο ειμαι και ΄γω :P . Εχεις δικιο, την ξεχασα αυτη την παραμετρο.

Οσο για τα support δεν θελω να τους χασω, ειδα οτι εγιναν μερικες καλες επιλογες.

Everybody gets the blues sometime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κατι ακομη εξισου σημαντικο που ξεχασα να ρωτησω...στις 12 ή 1 ή 2 (!) που θα εχει τελειωσει η συναυλια υπαρχει μεσο για επιστροφη στο αεροδρομιο εκτος απ' το ταξι;

Everybody gets the blues sometime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά Ταξί δεν ξέρω αν θα έχει,απεργούν και γίνεται πανικός εδώ Αθήνα... Κοίτα, έχει τα λεωφορεία τα οποία σε πάνε αεροδρόμιο, τα οποία είναι 24ωρα...Δεν ξέρω όμως αν περνάει κάποιο τόσο ψηλά απο Κηφισίας ή αν πρέπει να πάς Κηφισιά και απο εκεί να πάρεις άλλο...Επίσης παίζει και ο Προαστιακός (πάλι δεν γνωρίζω τελευταίο δρομολόγιο..)

I can change one note and make you cry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο κηφισια υπαρχει 24 ωρο λεωφορειο για συνταγμα και απο συνταγμα περνεις ενα Χ για το αεροδρομιο..το θεμα ειναι πως πας κηφισια αν δεν δουλευει ο ηλεκτρικος...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο κηφισια υπαρχει 24 ωρο λεωφορειο για συνταγμα και απο συνταγμα περνεις ενα Χ για το αεροδρομιο..το θεμα ειναι πως πας κηφισια αν δεν δουλευει ο ηλεκτρικος...

Αυτό νομίζω κάνει στάση στην Κηφισίας στο ύψος του ΟΑΚΑ, δεν πάει καρφί Σύνταγμα...Ασε που λόγω συναυλίας μπορεί ο ηλεκτρικός να δουλεύει εκτάκτως για κάποια ώρα μετά...Όπως γίνεται και στο Champions League...

I can change one note and make you cry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου