Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με Update Operating System στο Korg X50


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα

Το Korg μου εχεις απ τη μανα του το 1.0.0 operating system

στη σελιδα της Korg υπαρχει νεα εκδοση διαθεσιμη η 1.0.5

την οποια ομως δεν μπορω με τιποτα να εγκαταστησω γιατι καθε φορα που παω να αρχισω την διαδικασια μου εμφανιζεται ενα μηνυμα που μου λεει "Update device is not found"

 

(Ο υπολογιστης βλεπει κανονικα τα πληκτρα γιατι εχω δουλεψει με το editor software του και επεισης του εχω την τελευταια εκδοση του driver)

 

Οποιος θα μπορουσε να με βοηθησει θα ημουν ευγνωμον !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πααααααρα πολυ για την βοηθεια και των 18 που διαβασαν το αρθρο και δεν βοηθησε κανενας !

το βρηκα τελικα τι εφταιγε...οποιος στο μελλον εχει αναλογο προβλημα μπορει να μου μιλησει να τον βοηθησω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι διαβάζει κάποιος το topic, δε σημαίνει οτι γνωρίζει να σου απαντήσει κιόλας...

 

Αφού λοιπόν βρήκες τι έφταιγε, μπορείς να το μοιραστείς μαζί μας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι φυσικα

-ανοιγεις το προγραμμα στον υπολογιστη

-και μετα ανοιγεις τα πληκτρα εχοντας πατημενα τα "Page-" και "Page+" για να μπει στη λειτουργια update

 

εγω αυτο το βημα με το update mode δεν το ηξερα και ετσι ανοιγε κανονικα το synth και δεν μπορουσε να επεναβει ο υπολογιστης στο λογισμικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου