Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με καινούργια κιθάρα… πληροφορίες για musicstore


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιστευω η αιτια ειναι ο επιλογεας. Ειχα το ιδιο προβλημα σε μια sg κ το μονο π εκανα ηταν να να λυγισω λιγο τα ελασματα του επιλογεα ωστε να κανουν καλη επαφη κ το προβλημα λυθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

2 θέματα με το ίδιο πρόβλημα σε μια μέρα:

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=187923.msg589232#msg589232

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 θέματα με το ίδιο πρόβλημα σε μια μέρα:

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=187923.msg589232#msg589232

Δν σε καταλαβαινω... αυτο το θεμα ειναι εχει OP τον renata5 κ μιλαει για προβλημα εντασης κιθαρας, το αλλο που ποσταρες εχει OP τον AnestisK κ μιλαει για προβλημα fretbuzz...  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω η αιτια ειναι ο επιλογεας. Ειχα το ιδιο προβλημα σε μια sg κ το μονο π εκανα ηταν να να λυγισω λιγο τα ελασματα του επιλογεα ωστε να κανουν καλη επαφη κ το προβλημα λυθηκε.

 

 

Να σου πω εγώ δεν ξέρω να την ρυθμίσω κιόλας κ φοβάμαι μην της κάνω τίποτα και μετά δεν μπορώ να την γυρίσω… ευχαριστώ πάντως!!! :)  σκεφτόμουνα να την πάω για φτιάξιμο αλλά μετά λέω κιθάρα που την πήρα χθες θα την πάω για φτιάξιμο?? Δουλεία τους δεν ήταν να μου φέρουν μια σωστή κιθάρα??? Έπειτα επειδή δεν ξέρω ακριβώς πιο είναι το πρόβλημα και τι δουλειά θα κάνει ο τεχνικός δεν ξέρω και πόσα θα πληρώσω… και λέω αφού έχει εγγύηση γιατί να πληρώσω ενώ μπορώ να την στείλω για αλλαγή…. Και η άλλη κιθάρα που μ ήρθε χθες παρόλο που παίζει κανονικά δεν έχει δηλαδή ανάλογο πρόβλημα… το καπάκι της μπαταρίας για τους μαγνήτες είναι χαλασμένο και δεν ανοίγει παρά μόνο με αιχμηρό αντικείμενο… και λες οκ σιγά το πράγμα… αλλά τι, καινούργια κιθάρα και να χει τέτοια προβλήματα??? Τι γκαντεμιά είναι αυτή!!! :Ο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου